article
1.6098234
GAPINGE - Erwin Harmes liet donderdagavond de Engelse mijl in Zierikzee schieten om een dag later uitgerust de 10 kilometer van Gapinge op zijn naam te schrijven.
Erwin Harmes uitgerust naar zege in Gapinge
GAPINGE - Erwin Harmes liet donderdagavond de Engelse mijl in Zierikzee schieten om een dag later uitgerust de 10 kilometer van Gapinge op zijn naam te schrijven.
http://www.pzc.nl/sport/zeeuwse-sport/erwin-harmes-uitgerust-naar-zege-in-gapinge-1.6098234
2016-06-10T19:59:00+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.4875810.1465588710!image/image-4875810.JPG
Gapinge,Atletiek,Erwin Harmes,Carolien van de Kreeke,hermes
Zeeuwse sport
Home / Sport / Zeeuwse sport / Erwin Harmes uitgerust naar zege in Gapinge

Erwin Harmes uitgerust naar zege in Gapinge

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Erwin Harmes
      Fotograaf
    GAPINGE - Erwin Harmes liet donderdagavond de Engelse mijl in Zierikzee schieten om een dag later uitgerust de 10 kilometer van Gapinge op zijn naam te schrijven.

    Carolien van de Kreeke was na haar zege in de Ladiesrun in Rotterdam nog steeds in vorm en won bij de vrouwen.

    Meteen na de start ontstond het bekende patroon met Harmes die er als een speer vandoor ging met Willem de Korte, Adriaan van Keulen, Wim van Sparrentak en Jorim de Boks op geruime afstand. In de tweede ronde werd de voorspong van Harmes alleen maar groter om op het dorpsplein achter kerk te finishen in een tijd van 32.36. Adriaan van Keulen kwam als tweede over de meet, maar zorgde voor de nodige problemen door zijn startnummer niet te tonen op de finish. Willem de Korte maakte het erepodium compleet met een tijd van 36.39.

    Carolien van de Kreeke dook met 39.22 weer onder de grens van 40 minuten op de zevende plaats overall op ruime afstand gevolgd door Evelien van Sparrentak. Floris Willeboordse was de snelste op de 5 kilometer in 16.52. Paula van de Velde won de korte afstand bij de vrouwen in 23.03.

    10 kilometer

    Mannen: 1. Erwin Harmes (Middelburg) 32.36, 2. Adriaan van Keulen (Middelburg) 36.38, 3. Willem de Korte (Aagtekerke) 36.39, 4. Wim van Sparrentak (St Laurens) 36.51, 5. Jorim de Boks (Gonzalez RunTeam) 37.24, 6. Ruben Boutens (Middelburg) 38.57, 7. Bart de Visser (Serooskerke) 39.26, 8. Jan Provoost (Kapelle) 39.44, 9. Nick de Nooijer (Middelburg) 39.55, 10. Erik Maranua (Gonzalez Runteam) 40.00, 11. Menno Baart (Vlissingen) 40.20, 12. Jeroen de Nood (Middelburg) 40.31, 13. Lep Janse (Gonzalez Runteam) 40.40, 14. Richard van Belzen (Serooskerke) 40.47, 15. Ronald Geertse (Serooskerke) 41.36, 16. Lion Baas (Vlissingen) 41.51, 17. Jan Louws (Middelburg) 42.03, 18. Erwin van Schaik (Gonzalez Runteam) 42.27, 19. Seth Dijkstra (Gonzalez Runteam) 42.34, 20. Adrie Janse (Arnemuiden) 42.47, 21. Corne Nieuwkerk (Koudekerke) 42.51, 22. Pascal Koppejan (Ritthem) 43.05, 23. Jan van Vaardegem (Westkapelle) 43.08, 24. Luc Strating (Kamperland) 43.22, 25. Remy Quist (Koudekerke) 43.30, 26. Robert van de Weg (Domburg) 43.40, 27. Lennart de Looff (Gapinge) 43.50, 28. Marc de Groote (Middelburg) 43.56, 29. Arthur van Aartsen (Middelburg) 44.18, 30. Niek van Belzen (Runderground) 44.58.

     

    Vrouwen: 1. Carolien van de Kreeke (Serooskerke) 39.22, 2. Evelien van Sparrentak (St Laurens) 44.53, 3. Linda Versluis (Gapinge) 45.17, 4. Jenny de Nooijer (Middelburg) 46.37, 5. Henny Strating (Kamperland) 46.51, 6. Mariska de Kroo (GonzalezRunTeam) 47.42, 7. John Guequierre (Middelburg) 48.29, 8. Marian Steenblok (Heinkenszand) 48.32, 9. Wenda Verstraate (Koudekerke) 50.02, 10. Heleen Louws (Gonzalez Runteam) 50.39, 11. Elsbeth Dingemanse (Gonzalez Runteam) 51.04, 12. Marian van Dijk (Middelburg) 51.46, 13. Suzanna Coppoolse (Middelburg) 52.00, 14. Katinka van d Broeke (Middelburg) 52.03, 15. Leanne de Vos (Arnemuiden) 52.30, 16. Sigrid Jense (Middelburg) 52.46, 17. Paulette de Kraker (Arnemuiden) 53.07, 18. Mirjam Suijk (Gapinge) 54.38, 19. Simone Sturm (Oostkapelle) 54.47, 20. Lena Kleingeld (Vlissingen) 55.16, 21. Conny Joosse (Nw St Joosland) 56.10, 22. Sandra Passenier (Westkapelle) 56.32, 23. Nonique Rijkse (Middelburg) 56.36, 24. Mirelle Harte (Oostkapelle) 57.39, 25. Carolien Wisse (Gonzalez Runteam) 58.19, 26. Danielle van de Ven (Middelburg) 58.22, 27. Anja Schroevers (Arnemuiden) 58.35, 28. Anda Passenier (Middelburg) 59.20, 29. Monique Kochanowski (Middelburg) 59.27, 30. Alies Huissoon (Kortgene) 59.32.

     

    5 kilometer

    Mannen: 1. Floris Willeboordse (GonzalezRunTeam) 16.52, 2. Sergio Harinck (Gonzalez Runteam) 17.03, 3. Jonathan Boon (Souburg) 18.53, 4. Marcel Adriaanse (Middelburg) 19.06, 5. Bas de Nooijer (Koudekerke) 19.41, 6. Manfred v d Broeke (Middelburg) 20.19, 7. Steven Roelse (GonzalezRunTeam) 20.37, 8. Youri Elstgeest (a-Heerenhoek) 20.52, 9. Bob Boetema (Veere) 20.56, 10. Arjan Vermeulen (Veere) 21.00.

     

    Vrouwen: 1. Paola van de Velde (GonzalezRunTeam) 23.03, 2. Suzanne van Elsacker (Middelburg) 23.44, 3. Petra Nieuwkerk (Koudekerke) 23.50, 4. Chantal Hofstra (Vlissingen) 24.38, 5. Sophie Miljoen (Gapinge) 24.39, 6. Ellen Tavenier (Serooskerke) 24.54, 7. Renate Moerland (Arnemuiden) 25.01, 8. Esther Beijaard (Middelburg) 26.11, 9. Helene Louwerse (Gapinge) 26.14, 10. Annelien Boutens (Middelburg) 26.16.