article
1.6640091
CADZAND-BAD - Zaterdag was hij nog derde geworden in Heikant en zondag wilde Edwin de la Ruelle gaan uitlopen. ,,Ik wilde uitlopen vandaag en uiteindelijk heb ik dan toch maar gekozen om aan de Natuurloop mee te doen.
Edwin de la Ruelle 'loopt uit' in Natuurloop
CADZAND-BAD - Zaterdag was hij nog derde geworden in Heikant en zondag wilde Edwin de la Ruelle gaan uitlopen. ,,Ik wilde uitlopen vandaag en uiteindelijk heb ik dan toch maar gekozen om aan de Natuurloop mee te doen.
http://www.pzc.nl/sport/zeeuwse-sport/edwin-de-la-ruelle-loopt-uit-in-natuurloop-1.6640091
2016-11-13T14:28:00+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.4269309.1440670313!image/image-4269309.jpg
Cadzand,Atletiek,Edwin de la Ruelle,Natuurloop,hermes
Zeeuwse sport
Home / Sport / Zeeuwse sport / Edwin de la Ruelle 'loopt uit' in Natuurloop

Edwin de la Ruelle 'loopt uit' in Natuurloop

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    CADZAND-BAD - Zaterdag was hij nog derde geworden in Heikant en zondag wilde Edwin de la Ruelle gaan uitlopen. ,,Ik wilde uitlopen vandaag en uiteindelijk heb ik dan toch maar gekozen om aan de Natuurloop mee te doen.

    Hier in de regio en op het strand loop ik graag'', verduidelijkte Edwin de la Ruelle zondagochtend op het strand bij Cadzand-Bad.

    In de eerste VAC Engineeringloop van dit seizoen finishte hij op de tweede plaats achter de Belgische winnaar Stefan Vanneste die de 9700 meter aflegde in 39.07, terwijl De la Ruelle 39.19 nodig had.

    Bij de vrouwen won Roos de Smit uit Schoondijke de middenafstand (4300 meter) in 21.47, terwijl Louise le Coq uit Breskens de korte afstand over 2500 meter won in 12.35.

    9700 meter.

    Mannen: 1. Stefaan Vanneste (B) 39.07, 2. Edwin de la Ruelle (Koewacht) 39.19, 3. Angelo van Nevel (B) 39.40, 4. Dante de Ruysscher (Oostburg) 42.14, 5. Marc d'Huyvetter (Biervliet) 44.20, 6. Marco Riemens (B) 44.23, 7. Robbert Vroon (Breskens) 44.49, 8. Niek Wieland (Axel) 45.07, 9. François van den Broeke (Breskens) 45.35, 10. Marc Lauwers (B) 46.40. Vrouwen: 1. Ann Vergote (B) 57.09, 2. Stefanie van der Veen (Rotterdam) 59.08.

    4300 meter.

    Mannen: 1. Kevin Strubbe (B) 17.43, 2. Wannes Dejaegher (B) 19.59, 3. Patrick van Quekelberghe (Aardenburg) 20.09, 4. Floris Huigh (Schoondijke) 20.50, 5. Yves Kerckhove (B) 21.14. Vrouwen: 1. Roos de Smit (Schoondijke) 21.47, 2. Annemie Depreitere (B) 24.54, 3. Annemieke Rijnberg (Zuidzande) 27.39.

    2500 meter.

    Mannen: 1. Sam Riemens (B) 11.32, 2. Ronny le Coq (Breskens) 12.27, 3. Tycho van Baal (Oostburg) 12.36, 4. Tonnie van Mulken (Breskens) 15.03, 5. Georges Schanck (Oostburg) 15.42. Vrouwen: 1. Louise le Coq (Breskens) 12.35, 2. Marieke Dejaegher (B) 15.22, 3. Lina Vermeulen (Breskens) 15.45.

    Jeugd. 1500 meter.

    Jongens: 1. Tristan Dees (Oostburg) 8.40. 750 meter. Jongens: 1. Luuk van Morrelghem (Sluis) 4.53. Meisjes: 1. Guusje Dees (Oostburg) 3.52.