article
1.6172732
ZOUTELANDE - Martijn de Kok deelde woensdagavond in de eerste stratenloop van 2016 de eerste tik uit aan Erwin Harmes, die vorig jaar het stratenloopcircuit won en De Kok naar de tweede plaats verwees. De atleet uit Heinkenszand liet in Zoutelande driekwart van de wedstrijd Harmes het werk doen, om in de laatste kilometer de zege binnen te halen.
De Kok klopt Harmes bij eerste stratenloop
ZOUTELANDE - Martijn de Kok deelde woensdagavond in de eerste stratenloop van 2016 de eerste tik uit aan Erwin Harmes, die vorig jaar het stratenloopcircuit won en De Kok naar de tweede plaats verwees. De atleet uit Heinkenszand liet in Zoutelande driekwart van de wedstrijd Harmes het werk doen, om in de laatste kilometer de zege binnen te halen.
http://www.pzc.nl/sport/zeeuwse-sport/de-kok-klopt-harmes-bij-eerste-stratenloop-1.6172732
2016-07-06T20:05:00+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.5844303.1462732770!image/image-5844303.JPG
Zoutelande,Atletiek,Erwin Harmes,Monique Verschuure,Martijn de Kok,hermes
Zeeuwse sport
Home / Sport / Zeeuwse sport / De Kok klopt Harmes bij eerste stratenloop

De Kok klopt Harmes bij eerste stratenloop

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Martijn de Kok.
      Fotograaf
    ZOUTELANDE - Martijn de Kok deelde woensdagavond in de eerste stratenloop van 2016 de eerste tik uit aan Erwin Harmes, die vorig jaar het stratenloopcircuit won en De Kok naar de tweede plaats verwees. De atleet uit Heinkenszand liet in Zoutelande driekwart van de wedstrijd Harmes het werk doen, om in de laatste kilometer de zege binnen te halen.

    Monique Verschuure won bij de vrouwen en zette een flinke stap in prolongatie van haar titel in 2015.

     

    Mannen: 1. Martijn de Kok (AV'56) 32.05, 2. Erwin Harmes (Gonzalez RT) 32.10, 3. Ralf Wiessner (Dynamica) 33.45, 4. Patrick de Vos (AV'56) 34.42, 5. Laurent Nieuwenhuyze (AV'56) 34.47, 6. Willem de Korte (Gonzalez RT) 35.46, 7. Erik Goossen (Scheldesport) 36.15, 8. Harmen Schot (Dynamica) 36.24, 9. Peter Balkenende (AV'56) 36.29, 10. Alwin Vermeulen (AV'56) 36.47, 11. Arjan Beije (Dynamica) 36.50, 12. Boris de Bruijn (AV'56) 36.59, 13. Jorim de Boks (Gonzalez RT) 37.08, 14. Marius Besuijen (AV'56) 37.13, 15. Arjo Verhage (Dynamica) 37.19, 16. Vincent Bloem (Pallas'93) 37.26, 17. Erik Ko (Dynamica) 37.54, 18. Wilko de Vos (AV'56) 37.57, 19. John Slabbekoorn (Kapelle) 38.02, 20. Peter Meeuwsen (Krabbendijke) 38.04, 21. Edwin van Alphen (Dynamica) 38.05, 22. Erik Lange (Duisburg) 38.09, 23. Micha Janse (Dynamica) 38.14, 24. der rene den Holla (Aagtekerke) 38.20, 25. Jonathan Boon (Gonzalez RT) 38.25, 26. Jurrit Szarafinski (Middelburg) 38.31, 27. Remon Rijk (AV'56) 38.40, 28. Chris Koole (AV'56) 38.44, 29. Ruben Boutens (Middelburg) 38.49, 30. Danny Huibregtse (Westkapelle) 39.01, 31. Lindert Moerdijk (Arnemuiden) 39.04, 32. Erik Maranus (Gonzalez RT) 39.08, 33. Henk v d Bas (Meliskerke) 39.13, 34. Bart de Visser (Serooskerke) 39.14, 35. John de Waard (Kapelle) 39.17, 36. Jan de Wilde (AV'56) 39.20, 37. Leon Bal (DeltaSport) 39.31, 38. Dennis Bootsgezel (Dynamica) 39.36, 39. Tom Verbeek (AV'56) 39.51, 40. 't Veen Rob van (AV'56) 39.53, 41. Danny de Leeuw (AV'56) 39.56, 42. Martijn Hoosemans (Dynamica) 40.12, 43. Robert Carol (Dynamica) 40.16, 44. Pascal Koppejan (Ritthem) 40.20, 45. Leo Janse (Gonzalez RT) 40.24, 46. Berry Simonse (AV'56) 40.26, 47. Marcel Adriaanse (Middelburg) 40.33, 48. Herman de Grave (Dynamica) 40.46, 49. Hans Verhaagen (AV'56) 40.50, 50. Kees de Rooij (Yerseke) 40.56.

    Vrouwen: 1. Monique Verschuure (AV'56) 39.15, 2. Leonie Ton (DeltaSport) 41.34, 3. Annet vd Linden (AV'56) 42.17, 4. Baukje Doedee (Driewegen) 42.20, 5. Lisa Jobse (Dynamica) 43.34, 6. Petra Bruijs (Spado) 44.11, 7. Ada Geuze (Middelburg) 45.05, 8. Linda Versluis (Gapinge) 45.08, 9. Jenny de Nooijer (Middelburg) 45.58, 10. Ingrid Koene (AV'56) 46.26, 11. Marije Besuijen (Dynamica) 47.37, 12. Carina Lievense (Middelburg) 48.01, 13. Caroline Veringa (Dynamica) 48.33, 14. Roxanne Machielsen (Goes) 48.40, 15. Suzanne Geschiere (Dynamica) 49.05, 16. Petra Verhulst (Dynamica) 49.33, 17. Claudia van Sighem (Westkapelle) 49.35, 18. Nathalie Slabbekoorn (AV'56) 49.36, 19. Mariska de Bree (Middelburg) 50.23, 20. Marlou Eckhardt (AV'56) 50.55, 21. Emma Hermans (Dynamica) 51.05, 22. Elizabeth Schroevers (Arnemuiden) 51.13, 23. Chantal Hofstra (Wielingen) 51.16, 24. Renate Moerland (Arnemuiden) 51.34, 25. Ilona Janse (Meliskerke) 51.36, 26. Ineke Tempelaar (Dynamica) 52.16, 27. Debby Elstgeest (AV'56) 52.35, 28. Marion Goossen (Scheldesport) 53.36, 29. Cynthia Rotte (Meliskerke) 54.02, 30. Lena Kleingeld (AVVN Vlissingen) 54.08, 31. Gisela Nijsse (AV'56) 55.29, 32. Jacquelien Smit (Heinkenszand) 55.40, 33. Angelique Post (Heinkenszand) 55.46, 34. Remke van Belzen (Arnemuiden) 55.54, 35. Marjan de Schipper (Middelburg) 55.59, 36. Ria Fredriks (AV'56) 56.28, 37. Joke van Hemert (Nieuwdorp) 57.33, 38. Marielle Simonse (AV'56) 57.43, 39. Karin van Hees (Heinkenszand) 57.57, 40. Andrea Rottier (Heinkenszand) 58.03, 41. Lenie van Kleven (avvn Vlissingen) 59.03, 42. Els van Zwieten (DeltaSport) 59.29, 43. Linda Minderhoud (Zoutelande) 1.02.05, 44. Edith Huissen (Kruiningen) 1.04.06.

    Jeugdloop: 1. Robert de Graaf (AV'56) 06.23, 2. Thijs Koops (Dynamica) 06.46, 3. Jasmijn Geldof (Dynamica) 06.50, 4. Remco de Baar (AV'56) 06.52, 5. Tycho Sturm (Wemeldinge) 06.55, 6. Finn Joosse (Middelburg) 06.57, 7. Marleen Siebons (Dynamica) 07.00, 8. Nynke Joossens (Middelburg) 07.02, 9. Jeffrey Rijkhals (Dynamica) 07.05, 10. Koen Steenblok (AV'56) 07.07.