article
1.6537610
VLISSINGEN - In de hoogste klasses van het open Zeeuws kampioenschap judo is er geen gouden plak naar een Zeeuw gegaan. Wel waren er in deze klasse, de -18, een aantal zilveren en bronzen medailles voor Zeeuwse judoka's. Het evenement in Vlissingen werd druk bezocht.
Collin van den Ouden wint judopak Roy Meyer
VLISSINGEN - In de hoogste klasses van het open Zeeuws kampioenschap judo is er geen gouden plak naar een Zeeuw gegaan. Wel waren er in deze klasse, de -18, een aantal zilveren en bronzen medailles voor Zeeuwse judoka's. Het evenement in Vlissingen werd druk bezocht.
http://www.pzc.nl/sport/zeeuwse-sport/collin-van-den-ouden-wint-judopak-roy-meyer-1.6537610
2016-10-16T21:05:04+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.2233505.1430231136!image/image-2233505.jpg
Vechtsport,Judo,Roy Meyer,Open ZK,hermes,Vlissingen
Zeeuwse sport
Home / Sport / Zeeuwse sport / Collin van den Ouden wint judopak Roy Meyer

Collin van den Ouden wint judopak Roy Meyer

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    VLISSINGEN - In de hoogste klasses van het open Zeeuws kampioenschap judo is er geen gouden plak naar een Zeeuw gegaan. Wel waren er in deze klasse, de -18, een aantal zilveren en bronzen medailles voor Zeeuwse judoka's. Het evenement in Vlissingen werd druk bezocht.

    In totaal deden er 481 judoka's mee.

    De winnaar van het pakhangen was Collin van den Ouden met 94 seconden. Hij won het judopak van Olympia-ganger Roy Meyer.

    In de dinsdagkrant besteedt de PZC in de papieren krant aandacht aan dit kampioenschap.

     

    Uitslagen

    Meisjes -8

    -22 1. Erynn Warners (Kenamju), 2. Juliet Adrichem Boogeards , 3. Lisa Kruikemeyer(Geelhoed) Meisjes -8 -25 1. Nadiah Cairo(Judo Goes), 2. Ivana Stosic (Judevereniging KAI), 3. Jazlyn Sonke (Geelhoed) -28 Lidewij Rotte (Geelhoed), 2. Noa Niemantsverdriet (Judo Goes), 3. Lisa Boonman (Geelhoed)

    Meisjes -10

    -25 1. Liv Schoonen (Makoto dokokai), 2. Lieke Wildschut (Kenamju), 3. Luna Pleunis (Geelhoed) -28 1. Quinty Bevelander (Geelhoed), 2. Isa van Schoonhoven (Omnisport 2B), 3. Ruby Zoutewelle (Geelhoed), Sara den Hollander (JC Made) -32 1. Yewande Bosdijk (Yotosama VOF), 2. Flox Keeler (Kenamju), 3. Tooske Kwaks (Rosmalense JC -40 1. Chee Graaff (Geelhoed), 2. Yasmine van Wonderen (Kenamju), 3. Sophie Post (Budo Gouweleeuw)

    Meisjes -12

    -28 1. Amy Groeneveld (Geelhoed), 2. Megan Warners (Kenamju), 3. Jasmijn Varenkamp (Geelhoed) -36 1. Vera Wandel, 2. Minte Westgeest, 3. Jinte Broeders, Maak Medema), -36 1. Isabel van Maren (Lu Gia jen) , 2. Marinke Rentmeester (Geelhoed), 3. Zoë van der Burgt , Quinn Hommes -40 1. Semena Trimbach (jc Made), 2. Eva Poppe (Geelhoed), 3. Emma van Leeuwen (lu gia Jen), Phileine Boogaers (JK Tilburg)-44 1. Cassandra Rottevee (JC Haagendoorn)l, 2. Kyra van Bogerijen (Team Coolen), 3. Evita de Vos (Judo Goes), Doortje Meurer (lu gia Jen) -48 1. Jessica Bull (JCR), 2. Meike Klaassen (Yoshi Bergen op Zoom)

    Meisjes -15

    -32 1. Anna Moonen (Geelhoed), 2. Ruby Vogelzang (Den Edel Gouda NL), 3. Jaimy Strobos (Judo Goes) -36 1. Amy van Sevecotte (Sevecotte), 2. Gwen van Poelgeest (Yotosama VOF), 3. Anouk van Geel (Haragei) -40 1. Fleur de Ruyter (Lu Gia Jen), 2. Francisca Buteijn (Judo Goes), 3. Heleen Robinson (Geelhoed) -44 1. Indy Godschalk (Geelhoed), 2. Milou van Amelsvoort (team Coolen), 3. Asmarah van Helleman (Geelhoed), Neomi Poppe (Geelhoed) -48 1. Roxanne van Ruiten (Geelhoed), 2. Femke van Leeuwen (Lu Gia Jen), 3. Giulia de Kreuk (JCR) -52 1. Malika Bosdijk (Lu Gia Jen), 2. Lisa van der Valk (Budo Gouweleeuw), 3. Julie van Wingerden (Lu Gia Jen) -57 1. Leah Grosvenor (Samurai JC), 2. Kim de Klein (Budo Gouweleeuw), 3. Sanne Kegge (JC Made) -63 1. Elise Smekens (JC Jitsu Kwai Hamme), 2. Nadia Swinkels (SI de Korte), 3. Manon Dekker (Judo Goes)

    Meisjes -18

    -52 1. Deborah Eckhard (JC Made), 2. Vera De Lacombé (JCR) -57 1. Femke Catsburg (Frans de Boevere), 2. Leah Grosvenor (Samurai JC), Lisa Lindberg (RK Judoclub Estepona) -63 1. Sascha Roër (JC Krimpenerwaard), 2. Kirsten van Gulik (Judo Yushi), 3. Lisa De Lacombé (JCR) +70 1. Caya de Haan (Chikara) , 2. Olivia Turner (Samurai JC), 3. Christianne Waterman (Geelhoed)

    Jongens -8

    -21 1. Kylan Minnaar (Geelhoed), 2. Ryan Boone (Geelhoed), 3. Milan Versprille (JV Breskens) -24 1. Sieb van Velthuysen (Kenamju), 2. David Moonen (Geelhoed). Lef Steen (JC Made) -27 1. Marco Rozas Villasante (Team Coolen), 2. Etienne van Maren (Lu gia Jen), 3. Sem Haime (Lu gia Jen), Ryan Wondergem (Geelhoed) -30 1. Lev Ouwens (John v Eerdenburg), 2. Thorsten Vermeiden (John v Eerdenburg),, 3. Kas Langeweg (Makoto Dokokai)

    jongens -10

    -24 1. Siebe Faas (team Coolen), 2. Thibo van Buynder (Clinge) 3. Matthijs van den Reek (Kenamju), Tijl Vlieghuis (Kenamju) -27 1. Jens Mookhoek (JV Breskens), 2. Tijn van Rosmalen (JC Made), 3. Dennis van Kreij (JV Haragei), Stefan van Doorn (Geelhoed) -30 1. Naut Bello (Haragei), 2. Brent vd Endt (JCR), 3. Josua Rotte (Geelhoed), Rens Zoutberg (Kenamju) -34 1. Pele Driessen (Kenamju), 2. Daan Fijnaut (Judo Goes), 3. Bas vd Pas (Kradolfer), Yordi de Wild (Makoko Dokok) -38 1. Quint Rohde (Lu Gia Jen), 2. Mitchell Focke (JV Breskens), 3. Onno Busch (JC Made), Reinout Kloover (Team Coolen)

    -42 1. Tim Brabander (Yotosama VOF), 2. Ryan Voordouw (Kenamju), 3. Finn Ammerlaan (Judo Goes) +42 1. Alex Moller (SV Hagendoorn) 2. Jessy Schrier (JCR)

    Jongens -12

    -27 1. Bas Tuyn (Kenamju), 2. Pepijn van Lomwel (Geelhoed) 3. Thije van de Krieke (Kenamju) -30 1. Jelle de Ruyter (Lu Gia Jen), 2. Jimmy Schoormans (Jan de Rooy), 3. Tesfahun Boogerd (Zuidland Heenvliet), Max van Huf -34 1. Wladislaw Dantama (Lu Gia Jen), 2. Luc Vogten (tem Coolen) 3. Boaz Muller (Kenamju), 4. Cesar Constante (Kenamju) -38 1. Stan van Leeuwen (Lu Gia Jen), 2. Jip van Veldhuysen ( Kenamju) 3. Ivar Schulz (Rosmalense JC), Seraph de Koenigswarter (Kenamju) -42 1. Mads Vlieghuis (Kenamju), 2. Duco van den Reek (Kenamju), 3. Keano Humblé (KJC Zelzate), Jelmer Moerenhout (JC Made) -46 1. Joshua de Lange (Lu Gia Jen), 2. Jesper Verbeek (Lu Gia Jen), Anthony Derks (Kenamju), Travis Slokker (Kenamju) +50 1. Jens van der Ven (Yotosama VOF), 2. Ian Vermaat (Budo Gouweleeuw) 3. Stijn Jongenelen (Sportschool van Gils)

    Jongens -15

    -34 1. Fabian van Wijk ( Lu Gia Jen), 2. Richard Bobeldijk (Judo Goes), 3. Sam Reneman (Judo Yushi), Collin vd Ouden (Frans de Boevere) -38 1. Luc Houwing (Lu Gia Jen), 2. Mark-Jan Zonder (Geelhoed), 3. Immanuel Cairo (judo Goes), Silvien v Gorsel (team Coolen) -42 1. Bas Houwing (Lu Gia Jen), 2. Dion Blanck ( Judo Yushi), 3. Stijn vd Ouden (De Boevere), Paolo Maaskant (BS John vd eerdt) -46 1. Bart Meurer (Lu Gia Jen), 2. Nicky Franssen (Lu Gia Jen), 3. Kyandro Genbrugge (JC Wachtebeke), Ethan van Wijk (SC jan de Rooij) -50 1. Dario Maaskant (BS John van Eerdt , 2. Kasper Smits (JCR), 3. Reno Linders (Makoto Dokokai), Maarten Limbourg (JC Bunde) -55 1. Said Magomadov (Antwerp United Judo), 2. Rogier van Dijk (Team Coolen), 3. Jari Wollrabe (JV Makoto Dokokaj Jongens -15 -60 1. Clay Haime (Lu Gia Jen), 2. Justin Wu (Lu Gia Jen), 3. Mitchell Vergeer (Yoshi Kai), Thomas Wirtz (Geelhoed) -66 1. Rens Kroese (Lu Gia Jen), 2. Lars Visssers (Rosmalense JC), 3. Lennart Hartman (SC Delta) +66 1. Kevin Snikkers (Kradolfer), 2. Gijs van de Pas (Kradolfer), Mik Meer (Budoclub Voorburg), Nils van de Wetering (Rosmalense JC)

    Jongens -18

    -46 1. Eppe Kloosterman (de Rooy) 2. Mark Jan Zonder (Geelhoed)-55 1. Silvano Tarantino (Lu Gia Jen) 2. Jesse Sommeijer (Geelhoed) 3. Sem Zijlmans (JC Made) -60 1. Joran Berwald (JCR) 2. Bastiaan Zoetewij (Geelhoed) 3. Davey Godschalk (Delta), Michel de Baare (JV Breskens) -66 1. Sebastian Speekenbink (Budo Gouweleeuw) 2. Niek Louwerse (Geelhoed) 3. Marnix Scheele (de Boevere, Satish Balak (JCR) -73 1. Raynaldo Kuypers (Judo Yushi), 2. Kevin Goudswaard (Judo Goes), 3. Winston van Druten (Yotosama), Gati Gartchanov (Jan de Rooy) -81 1. Bjorn Mast (SC Delta), 2. Max Lannoo (de Boevere), 3. Joachim Kisman (JCR)