Name game (5): Smaakvol Zeeuws elftal

  donderdag 09 februari 2012 | 07:23 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 09 februari 2012 | 07:26

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
De huidige trainers in het Zeeuwse voetbal hebben niet veel met voedsel.

Een trainer voor een smaakvol Zeeuws elftal kon ik er namelijk niet in ontdekken. Patrick Boute van Biervliet kwam nog in het dichtst in de buurt van iets smaakvols, maar ik heb toch maar Henk de Nood uit de stal gehaald als speler/trainer. Een elftal van smaakvolle spelers was makkelijker te vinden.

Lees verder op het weblog van PZC-sportverslaggever Rudy Boogert

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.