Alexander van Keulen nieuwe trainer Terneuzen

  vrijdag 03 februari 2012 | 20:14 | Laatst bijgewerkt op: zondag 05 februari 2012 | 10:16

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
foto ANP

foto ANP

TERNEUZEN - Voetbalvereniging Terneuzen heeft een nieuwe hoofdtrainer vastgelegd.
Met ingang van komend seizoen staat de eerste selectie van de zondag-eersteklasser onder leiding van Alexander van Keulen. De inwoner van Kloetinge, die nu nog werkzaam is bij zaterdag-tweedeklasser SSV'65, zal een overeenkomst voor één seizoen tekenen.

Bij Terneuzen wordt hij de opvolger van interim-trainer Henk Ottens, die onlangs de taken van de naar Kloetinge vertrokken Diederik Hiensch overnam. Van Keulen is in het bezit van het diploma Trainer/Coach 1 en werkte in het verleden bij Bruse Boys, Kapelle, Kloetinge, RCS en Serooskerke.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Neem je Suliman A. ook mee naar Terneuzen? Dank je.
SSV'65 Supporter - 05-02-2012 | 18:23
Snap echt niet dat ze Kenny Verhoene niet hebben gepolst. Zou een goede trainer zijn voor Terneuzen. Een trainer die zijn ploeg naar voren laat voetballen. Past bij Terneuzen, helaas
karel - 04-02-2012 | 18:45
Zinkend schip we praten over terneuzen tb niet over hoek
Paul - 04-02-2012 | 14:42
Konden ze bij het zinkende schip niets beters krijgen dan deze 3e keuze. Let maar op is zo weer weg, en speelbal van Remco van Leeuwen en Co.
TB - 04-02-2012 | 12:11
Hé Alex leuke nieuwe uitdaging, veel succes met je nieuwe club.
Jan Stouten Duiveland - 03-02-2012 | 23:33

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.