De Bruijn in hoofdtoernooi

  donderdag 01 september 2011 | 16:42 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 01 september 2011 | 19:19

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Jean Paul de Bruijn. foto Peter Nicolai

Jean Paul de Bruijn. foto Peter Nicolai

SUWON - Jean Paul de Bruijn heeft bij het wereldbekertoernooi driebanden in Korea de kwalificatieronde overleefd en zich geplaatst voor het hoofdtoernooi.
Hij versloeg eerst de Koreaan Hyun Min Seo met 2-1 om daarna de Belg Eddy Leppens, teamgenoot bij Frans Bevers, met dezelfde cijfers te verslaan.

De Bruijn-Hyun Min Seo 2-1 (9-15, 15-10, 15-12), moyenne 1.625-1.541; De Bruijn – Leppens 2-1 (15-4, 11-15, 15-9) 1.413-1.000.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


De Stelling

Arjen Robben moet strafschoppen blijven nemen
Zie ook: Arjen Robben nu Arjen Floppen

Weblogs