YERSEKE - Bij het ABN Amro Yerseke Open heeft Stephanie Pauwels de halve finales bereikt.
De 22-jarige Vlissingse rekende gisteren in haar partij af met Nadine Hillebrand uit 's-Gravenpolder (24). Het werd 7-6 6-3.Pauwels ontmoet in de halve eindstrijd Jantien Bruijnzeel. Bruijnzeel speelt bij MLTC uit Middelburg en staat als tweede geplaatst in Yerseke. De torenhoge favoriete is Silvana Jansen, beter bekend als Silvana Bauer. Zij speelt morgen tegen de winnares van de partij tussen Esmee Vleugel en Laurelle van Tilburg. Pauwels en Jansen dubbelen samen en wonnen hun eerste wedstrijd al met tweemaal 6-4 van Corine Davidse en Ingrid Weegels.
In de 4-categorie bij de mannen maakte Mathijs Suykerbuyk een einde aan de aspiraties van Paul van Hoeve. Suykerbuyk, als tweede geplaatst en afkomstig uit het Noord-Brabantse Hoeven, won met 6-1 6-2 van Van Hoeve. Suykerbuyk ontmoet in de halve eindstrijd Eddy Sprinkhuizen uit Nisse, die met 6-0 6-4 won van Mario van Gastel. De zestienjarige Van Hoeve uit Kloetinge werd eerder ook al uitgeschakeld in de 3-categorie. Hij verloor in drie sets van Mats Vermeulen: 6-4 4-6 4-6.
In de 3-categorie van het dubbelspel vochten Jens de Koster en Richard de Witte zich naar de halve eindstrijd. De thuisspelers wonnen in drie sets van de broers Nigel en Wesley de Marco, beiden van tennisclub 't Halve Maantje uit Goes. Het werd 6-1 5-7 6-2. Als eerste geplaatst in de 3 staat het MLTC-koppel Dmitri van Hoof en Raymond Barten. In de vijfde categorie wonnen Tim Kleppe en Arjan Pijnen ('t Halve Maantje) met 6-1 6-4 van Rinze Back en Willem Veldhoen. Ze spelen vandaag om een plek bij de laatste vier tegen de als tweede ingeschaalden Riche Anbeek en Remco Paauwe.
In de 5-categorie van het gemengddubbelspel bereikten Dirk-Jan van der Meij en Helen Clausing de halve eindstrijd. Met 6-4 6-2 werd er gewonnen van Jim Remijn en Diana van den Dries. De volgende partij staat voor morgen gepland tegen Kees van den Engel en Carla Dagevos. Van den Engel en Dagevos klopten Pieterjan Blaauw en Joke Ganseman met 6-0 6-4.














