IJzendijke-Vogelwaarde 3-2 (3-1): IJzendijke leidde na amper achttien minuten spelen al met 3-0 door doelpunten van Ilyaz Yavuz en Adri van Hanegem (2x). Daarna kwam de klad in het spel van de thuisclub en mocht Vogelwaarde zich steeds meer laten gelden. Halverwege de eerste helft werd het 3-1 door een doelpunt van Martijn van Passel en toen het – na een overigens weinig verheffende tweede helft - kort voor tijd ook nog eens 3-2 werd door Artjan Lambert werd het nog billenknijpen voor IJzendijke. Vogelwaarde kon in het restant van het duel echter geen vuist meer maken.
Biervliet-Schoondijke 1-0 (1-0): Biervliet opende sterk en reeg in de eerste dertig minuten de ene kans aan de andere. Het aantal doelpunten bleef echter beperkt tot één, van Timon van der Hooft, die de score na een half uur spelen op 1-0 bracht. Na de rust was er meer evenwicht in de wedstrijd, maar konden beide ploegen aanvallend weinig meer uitrichten.
Hulsterloo-Sluiskil 0-0 (0-0): Het duel tussen Hulsterloo en Sluiskil kenmerkte zich door veel middenveldspel en weinig kansen. Zelfs na de rust, toen Hulsterloo met tien man verder moest omdat Dave Taylor geblesseerd het veld moest verlaten en de thuisclub al drie keer gewisseld had, kon Sluiskil de wedstrijd niet naar zich toetrekken.
Philippine-SDO'63 7-1 (4-0): Philippine revancheerde zich na twee nederlagen op rij door een ruime zege op SDO'63: 7-1. Voor de rust scoorden Timmy Goossens en Maarten de Groene elk twee keer. In de tweede helft dreven Timo de Bock en Maarten de Groene de score op naar 6-0, waarna Jordy den Toonder voor 6-1 zorgde. Timmy Goossens bepaalde de eindstand vervolgens op 7-1.
Zeeland Sport-Graauw 4-0 (2-0): Zeeland Sport boekte tegen Graauw alweer zijn zevende zege op rij. Aarnout Stok en Roy Verkerk wezen de Vlissingers in de eerste helft de weg naar de overwinning. Opnieuw Roy Verkerk en Niels Slager waren in de tweede helft de doelpuntenmakers.
Hoofdplaat-Groede 1-2 (0-1): Al na vijf minuten bracht Bas Casteleijn de bezoekers op voorsprong en als de lat niet in de weg had gelegen was de score nog voor de rust verder opgelopen. Kort na de hervatting scoorde Bas Casteleijn nog eens. Twintig minuten voor tijd kwam de spanning in de wedstrijd terug toen Pascal Pijcke (ook al van elf meter) voor 1-2 mocht zorgen. Verder liet Groede het echter niet komen.
Terhole-Sluis 3-3 (2-2): Terhole keek al vroeg tegen een 2-0-achterstand aan omdat Dennis Ide en Bryon Bentley voor Sluis konden scoren, maar kwam nog voor de rust terug tot 2-2 door treffers van Tim Seghers en Jürgen Maerman. Byron Bentley zorgde kort na de hervatting voor 2-3, maar ook door dat doelpunt liet Terhole zich niet van de wijs brengen. VlaKort voor tijd voorkwam Joey Nagelkerke een nederlaag: 3-3.

















