Lesley Kerkhove in tweede ronde

  dinsdag 21 februari 2012 | 17:31 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 21 februari 2012 | 17:54

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Lesley Kerkhove. foto ANP

Lesley Kerkhove. foto ANP

Lesley Kerkhove heeft de tweede ronde van het Challenger Mildura bereikt.
De Zierikzeese tennisster versloeg de Australische qualifier Naiktha Bains in twee sets. Het werd 6-2 en 6-3.

In de tweede ronde treft de twintigjarige Kerkhove de winnares van het duel tussen de als vijfde geplaatste Japanse Aiko Nakamura en de Turkse Pemra Ozgen.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


De Stelling

Arjen Robben moet strafschoppen blijven nemen
Zie ook: Arjen Robben nu Arjen Floppen

Weblogs