Nieuwenhuis en Zweistra op dreef

  zondag 19 februari 2012 | 18:34 | Laatst bijgewerkt op: maandag 20 februari 2012 | 07:45

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Thamar Zweistra. archieffoto Willem Mieras

Thamar Zweistra. archieffoto Willem Mieras

UDEN - De dressuuramazones Thamar Zweistra en waarschijnlijk ook Jeanine Nieuwenhuis hebben zich geplaatst voor de finale van het NK indoor in de klasse Prix Saint George.

Beide leden van Stal Hexagon presteerden goed tijdens de halve finales in Uden. Een hoofdrol was weggelegd voor Thamar Zweistra met Hexagons Zodinde. Met ruim 70% werden ze derde. Zweistra presteerde ook goed met Whatever en Whoopy. Jeanine Nieuwenhuis werd fraai vijfde met Hexagons Practical Magic met ruim 68%.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


De Stelling

Arjen Robben moet strafschoppen blijven nemen
Zie ook: Arjen Robben nu Arjen Floppen

Weblogs