Noah Heijnen sprint naar zege op 60 meter

  zondag 15 januari 2012 | 17:24 | Laatst bijgewerkt op: maandag 16 januari 2012 | 09:08

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

GENT - Noah Heijnen heeft zondag bij indoorwedstrijden in Gent de 60 meter sprint gewonnen in 7.26 seconden.

Vorige week in Apeldoorn spurtte Heijnen nog naar 7.21.

Heijnen is dus in vorm voor de komende Nederlandse kampioenschappen Indoor op 11 februari in Apeldoorn.

De 16-jarige atleet van Delta Sport behaalde een derde plaats op de 200 meter. Hij legde de afstand af in 23.88 seconden.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


De Stelling

Arjen Robben moet strafschoppen blijven nemen
Zie ook: Arjen Robben nu Arjen Floppen

Weblogs