NAC haalt de tien in Tholen

Auteur: door Michiel Bouwman |   vrijdag 16 juli 2010 | 07:50 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 16 juli 2010 | 07:55

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
THOLEN - Terwijl de spelers al klaar stonden voor de aftrap van Tholense Boys-NAC, moesten nog drie mensen hun zegje te doen door de microfoon.

Theatraal keek NAC-trainer Robert Maaskant nog eens op zijn horloge, waarna er maar werd afgetrapt tijdens het voorlezen van de opstellingen. Een schoonheidsfoutje tijdens het hoogtepunt van het jubileumjaar van de Thoolse voetbalclub. Vanwege het vijftigjarig bestaan werd het treffen met de profs georganiseerd.

Prima weer en dito veld beloofden een mooi avondje voetbal op Sportpark De Bent. Tholense Boys-trainer Paul van Buren had vooraf een 2-8 uitslag verwacht, maar zag dat zijn manschappen niet aan scoren toekwamen en dat de bezoekende profs dat tien keer deden: 0-10.

Vooral Donny Gorter maakte in de eerste helft - de enige die hij speelde - een gretige indruk.

Arjan van Dijke, geposteerd tegen de watervlugge Gorter: ,,We werden bij vlagen helemaal weggetikt door die gasten. Het enige wat je dan kunt doen, is je kapot lopen. Er was niemand bij hen die echt minder was, terwijl ik had verwacht dat ze grotendeels met een B-ploeg zouden spelen. Maar als je zag wat er nu allemaal bij NAC rondliep…"

Het opvallendste gezicht bij NAC was dat van Nourdin Boukhari. De technicus is twee weken 'op proef' bij de Bredanaars, waar hij al twee eerdere periodes speelde. Na een handvol mislukte pogingen, trof hij in de slotfase nog twee maal doel.

Een andere proefspeler, Fabian Serrarens, maakte met zijn tweede treffer van de avond uiteindelijk de tien vol.

Tholense Boys slaagde er niet in om de eer nog te redden, waar het dat wel verdiend had. ,,We hebben vooraf twee keer getraind", zei Arjan van Dijke na afloop.

,,Het is op zo'n training vooral balgevoel krijgen en werken aan je coördinatie. Conditietraining heeft dan niet zoveel zin, maar ik heb wel voor mezelf gelopen. Tien keer vier kilometer. Voor zo'n wedstrijd moet je wel wat arbeid verrichten, hè."

Tholense Boys - NAC Breda 0-10 (0-5). 7. Fouad Idabdelhay 0-1, 27. Donny Gorter 0-2, 39. Csaba Fehèr 0-3, 42. Nemanja Gudelj 0-4, 43. Donny Gorter 0-5, 63. Fabian Serrarens 0-6, 72. Fouad Idabdelhay 0-7, 83. Nourdin Boukhari 0-8, 89. Nourdin Boukhari 0-9 (pen), 90+1. Fabian Serrarens 0-10. Scheidsrechter: S. Uytterhoeve ('s-Gravenpolder). Aantal toeschouwers: 850.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.