GPC blijft in de eerste klasse

  zaterdag 29 mei 2010 | 19:54 | Laatst bijgewerkt op: zondag 30 mei 2010 | 09:51

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
GPC'er Ralph Wiessner. archieffoto Lex de Meester

GPC'er Ralph Wiessner. archieffoto Lex de Meester

THOLEN - GPC Vlissingen komt ook volgend voetbalseizoen uit in de eerste klasse. De Walcherse formatie versloeg zaterdag in de finale van de nacompetitie Sliedrecht met 3-0. Bij rust was het 1-0.

Sliedrecht was op het veld van Tholense Boys de betere voetballende ploeg, maar de verdediging van GPC stond als een huis. Bovendien ging de Walcherse equipe effectief met de kansen om. Voor rust scoorde Zilvano Tuhuleruw, na de pauze waren Bjorn Ronde en Ralph Wiessner trefzeker.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
W(ay) Vermeule heerst en leidt GPC naar lijfsbehoud in eerste klasse
JB - 30-05-2010 | 04:44
Niet meer dan terecht. GPC hoort zeker thuis in deze eerste klas. Lekker vol blijven houden met voornamelijk eigen mensen zonder te betalen zoals bij vele andere verenigingen!!
betrokken - 29-05-2010 | 21:43

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.