Hattrick van Koopmans brengt Rillandia alsnog punt bij Tholense Boys

Auteur: door Tom Vennink |   maandag 01 maart 2010 | 08:20 | Laatst bijgewerkt op: maandag 01 maart 2010 | 09:24

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Bud Aschman van Rillandia probeert een Thoolse tegenstander met een tackle van de bal te krijgen. foto Leo Adriaansen

Bud Aschman van Rillandia probeert een Thoolse tegenstander met een tackle van de bal te krijgen. foto Leo Adriaansen

MIDDELBURG - Krabbendijke verraste zaterdag met een 6-0-overwinning in de derby tegen WHS in de derde klasse B van het zaterdagvoetbal.
Ook bij Tholense Boys en Rillandia waren zes doelpunten te bewonderen, maar die werden eerlijk verdeeld over beide ploegen. Arjan Koopmans poetste namens Rillandia een 3-0-achterstand weg. Noad'67 kwam er niet aan te pas tegen Beek Vooruit en verloor met 3-1.

Krabbendijke-WHS 6-0: Krabbendijke heeft het dit seizoen niet makkelijk, maar haalde flink uit tegen WHS. De zwakke defensie van WHS opende de weg voor Krabbendijke. Ronald Zuidweg, Danny Weber en Elco Jansen glorieerden in de eerste helft. De euforie op het sportpark werd doorgezet door Ronald Zuidweg, die ook het vierde en vijfde doelpunt maakte. Martin Bal maakte het halve dozijn vol. De eerste overwinning in 2010 zal de club moed geven voor de komende ontmoeting met koploper Good Luck.

Beek Vooruit-Noad'67 3-1: Noad'67 heeft de aansluiting met de bovenste helft van de ranglijst verloren in Brabant. Beek Vooruit was te sterk en kwam al vroeg op voorsprong door een doelpunt van ex-prof Geert Brusselers. Noad kreeg nóg een tegendoelpunt te verwerken (van Johan Gabriels) en ging met een 2-0-achterstand de rust in. Na rust zorgde Brusselers ook voor het derde doelpunt van Beek Vooruit. In de slotfase maakte John van Splunter uit een strafschop de 'Fluplandse' eretreffer.

Tholense Boys-Rillandia 3-3: In de eerste helft trok de thuisploeg de wedstrijd naar zich toe. Ronnie de Graaf en Laurens Bovenberg lieten de Thoolse aanhang juichen. Tholense Boys kwam na de pauze zelfs op 3-0 door een tweede treffer van Ronnie de Graaf. Het tegenoffensief van Rillandia begon na een uur. Tholense Boys had zijn stuwende kracht Jeroen Nieuwkoop geblesseerd zien uitvallen en moest dat zwaar bekopen. Arjan Koopmans ontpopte zich tot redder van Rillandia met een hattrick, waarvan het laatste doelpunt ver in blessuretijd viel. Zo eindigde de wedstrijd, die Tholen niet uit handen had mogen geven, toch nog in een gelijkspel.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.