Tim van Hasselt naar Terneuzense Boys

  donderdag 10 december 2009 | 14:29 | Laatst bijgewerkt op: maandag 14 december 2009 | 09:17

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Terneuzense Boys hoopt na de winterstop over Tim van Hasselt te beschikken.
De verdediger uit Breskens (19) heeft overschrijving aangevraagd van de Belgische profclub Zulte-Waregem, waar Van Hasselt in het onder 19-team en de beloften speelde. Daarvoor verdedigde hij de kleuren van Cortgene/JVOZ. Terneuzense Boys kan wel wat verdedigende versterking gebruiken, vanwege de langdurige afwezigheid van de geblesseerden Jules Bazelier en Robert Rijnberg.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Dit zet onze eigen Tim er zelf op zeker....
anoniempje2 - 14-12-2009 | 09:17
deze jonge tim van hasselt gaat punten pakken voor de boyss!!!
anoniempje - 12-12-2009 | 22:40
Ik dacht dat De Boys zo blij was met Van Britsom?? Dat is toch de grote vernieuwer?
kenner 3 - 11-12-2009 | 14:09
Ik dacht dat De Boys zo blij was met Van Britsom?? Dat is toch de grote vernieuwer?
kenner 3 - 11-12-2009 | 13:54
Vergauwen is een lachertje, die van Britsom is nog veel erger bah...
kenner2 - 11-12-2009 | 11:06

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.