Het tweede van Delta Sport speelt nog tegen EMM (21 maart) en Avanti (28 maart). EMM verloor gisteren van het tweede van Heerle. Als Delta Sport zich handhaaft, komt het volgend seizoen een tweede Zeeuwse club tegen. Het combiteam Orion/GSC werd gisteren drie wedstrijden voor het einde van de competitie kampioen in de derde klasse.
Delta Sport 2-Dongen 27-26: Maar goed dat de Zierikzeese ploeg de laatste weken weer compleet is, anders was het lot al lang bezegeld. Nu heeft de tweedeklasser de touwtjes weer zelf in handen. Al is de situatie nog wankel, want door de verassende winst van Mixed Up op HMC een week terug is de spanning weer voelbaar in de tweede klasse. De Schouwse reserves voelen de hete adem van de equipe uit Wagenberg in de nek. Zolang de blauwhemden maar aan de winnende hand blijven, is er niks aan de hand.
Scores Delta Sport 2: Peter Lefevre 8, Peter Bos 5, Jordy Niemans en Leon van de Zande beiden 4, Stefan de Oude 3, Jan Groenendijk 2, Jaco Vleeshouwer 1.
Heerle 2-EMM 29-28: Aanvallend werden af en toe leuke patroontjes uit de hoge hoed getoverd bij EMM. Maar dat woog niet op tegen de ellende achterin. Met regelmaat van de klok kwamen de Brabanders vrij voor sluitpost Thim Zevenbergen. "Ik heb er best behoorlijk de pest in,'' vertelde trainer Hans Dierickx na afloop. "Van dit soort ploegen hoef je niet te verliezen." Na drie weken zonder competitieverplichtingen was het gisteren vooral lang zoeken naar wedstrijdritme. Toch slaagden de bezoekers er met kunst- en vliegwerk in 22-25 op de borden te zetten. Zonder Ben Alexandere (privéomstandigheden) liep het in de bloedstollende eindfase toch nog verkeerd af. Vooral in de dekking was het te vaak los zand. "Als je er niet als team staat, red je het gewoon niet."
Scores EMM: Jordy Loo 10, Marcello Tax 7, Mayron Bouwmeester 3, Arnold Zevenbergen, Herco Ramstijn, Prosper Minnaert en Tijs de Vos allen 2.

















