Hoogerland waste eerst z'n auto

  dinsdag 26 juli 2011 | 07:09 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 26 juli 2011 | 11:33

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Johnny Hoogerland rijdt in Boxmeer even voor het peloton uit. foto Robin van Lonkhuijsen/ANP

Johnny Hoogerland rijdt in Boxmeer even voor het peloton uit. foto Robin van Lonkhuijsen/ANP

BOXMEER - Het eerste wat Johnny Hoogerland heeft gedaan na terugkeer uit de Tour de France was zijn auto wassen.

Dat zei de Yersekenaar gisteren bij aankomst in Boxmeer, waar hij voor zijn eerste criterium bedolven werd onder de fans.

"Mijn vriendin had er geen zin in, dus ik moest het zelf doen", zei Hoogerland terwijl hij honderden fans van een handtekening en een foto voorzag. "Druk hè. Het is wel leuk om hier zo veel mensen te zien. Je wilt toch het Nederlandse publiek bedanken."

Hoogerland was zichtbaar vermoeid en onder de indruk van de menigte. "Ik ben blij dat de Tour erop zit. Ik kan wel wat rust gebruiken." Hij vergat dan ook zijn tasje na het ophalen van zijn startnummer en moest zich weer door de fans wurmen om het op te halen. Hoogerland kon daarna rustig zitten en eenmaal omgekleed had hij er wel weer zin in. "Het is toch mooi om hier te rijden."

De Ronde van Boxmeer ('Daags na de Tour') werd uiteindelijk gewonnen door Rabo-renner Lars Boom. Hij sprintte Hoogerland eruit.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
ik zou het fietsen nu ook beu geweest zij....
gekke henkie - 26-07-2011 | 15:06
Nu al een aantal reactie's gelezen die gegeven werden op artikels die over Johnny gingen. Johnny is inderdaad een normale jongen en hij heeft er ook niet om gegevraagd om in het prikkeldraad te worden gereden. En ik denk nou ook nie zo zeer dat we daarom zo weg van hem zijn maar meer omdat hij daarna is door gegaan en de tour heeft uit gereden. Hij is een vechter en dat heeft hij laten zien door gewoon door te gaan. En ik denk dat we dat allemaal zo goed aan hem vinden.
IS - 26-07-2011 | 14:27
En nu weer gewoon aan het werk, de hysterie voorbij!

Zozo R,

mischien kom je er over een x aantal jaren wel achter dat er in het leven meer is als werken!
En misschien is het dan niet te laat voor je!
Werk ze.
piet plezier - 26-07-2011 | 14:14
hoi jhonny voor mij ben je een kanjer .luctor et emergo.
een zeeuw vanuit overijssl
hanneke - 26-07-2011 | 12:42
Waarom is dit zo bijzonder? Het is een normale jongen, net als jij en ik. Omdat hij een keer in het prikkeldraad heeft gelegen is iedereen ineens helemaal weg van Johnny. Dat was voor de Tour de France toch ook niet zo? Beetje overdreven allemaal..
Jo - 26-07-2011 | 10:47

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.