Bosch verliest strijd om brons

  vrijdag 10 september 2010 | 12:36

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Judoka Edith Bosch. ANP

Judoka Edith Bosch. ANP

TOKIO (ANP) - Edith Bosch is er vrijdag niet in geslaagd om brons te winnen op de WK judo in de klasse tot 70 kilogram. Rasa Sraka uit Slovenië was in Tokio met een golden score te sterk voor de Nederlandse.

Bosch, wereldkampioene in 2005, miste eerder de kans op goud doordat de Hongaarse Anett Meszaros in de halve finales te sterk was.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


De Stelling

Ajax heeft Johan Cruijff dringender nodig dan ooit
zie ook: Ajax speelt deerniswekkend slecht

Weblogs