Daviscupteam in Zoetermeer tegen Italië

  donderdag 11 maart 2010 | 12:45 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 11 maart 2010 | 14:31

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Thiemo de Bakker. ANP

Thiemo de Bakker. ANP

AMERSFOORT (ANP) - Het Nederlandse Daviscupteam speelt van 7 tot en met 9 mei in de SilverDome van Zoetermeer tegen Italië. De nationale tennisbond maakte donderdag de locatie van dit duel in de Europees/Afrikaanse zone bekend. De winnaar van de confrontatie mag in september proberen promotie naar de wereldgroep af te dwingen.

Jan Siemerink, de captain van Oranje, ziet kansen voor Nederland. ,,Italië is een sterke tegenstander met een brede selectie. Maar als team zijn wij gegroeid en met de steun van onze supporters zie ik wel degelijk kansen.'' De Italianen beschikken over bekende namen als Simone Bolelli en Potito Starace.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


De Stelling

Ajax heeft Johan Cruijff dringender nodig dan ooit
zie ook: Ajax speelt deerniswekkend slecht

Weblogs