AC Milan koploper na zege bij Udinese

  zaterdag 11 februari 2012 | 20:22 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 11 februari 2012 | 21:02

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
UDINE (ANP) - AC Milan heeft zaterdag de koppositie in de Serie A overgenomen van Juventus. De Italiaanse kampioen deed dat door de zware uitwedstrijd tegen Udinese te winnen: 1-2. Stephan El Shaarawy maakte 5 minuten voor tijd de winnende treffer in Stadio Friuli. Milan heeft nu 2 punten voorsprong op Juventus, dat echter wel twee wedstrijden minder speelde.

Udinese, de nummer 4 van de Serie A, nam na 19 minuten de leiding via topschutter Antonio di Natale. De Milanezen, met Clarence Seedorf en Urby Emanuelson in de basis, keken lang tegen die achterstand aan. In het laatste kwartier sloegen de 'Rossoneri' echter alsnog toe door treffers van Maxi Lopez en El Shaarawy. Deze jonge aanvaller verving Zlatan Ibrahimovic, die de eerste van zijn drie wedstrijden schorsing uitzat.

Juventus had zondag eigenlijk moeten spelen tegen Bologna, maar die wedstrijd werd afgelast vanwege hevige sneeuwval. Afgelopen maand ging het duel van de 'Oude Dame' met Parma ook al niet door vanwege de slechte weersomstandigheden. Lazio Roma nestelde zich vrijdag op de derde plaats in de Serie A door een zege op Cesena (3-2). De Romeinen hebben 5 punten minder dan AC Milan.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


De Stelling

Arjen Robben moet strafschoppen blijven nemen
Zie ook: Arjen Robben nu Arjen Floppen

Weblogs