Kramer tegen De Jong bij WB-race in Hamar

  vrijdag 10 februari 2012 | 20:22 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 10 februari 2012 | 20:42

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Sven Kramer, sportman van het jaar 2007
foto ANP

Sven Kramer, sportman van het jaar 2007 foto ANP

HAMAR (ANP) - Sven Kramer en Bob de Jong werken zaterdag tijdens de wereldbekerwedstrijd over 5 kilometer in Hamar een rechtstreeks duel af. Beide Nederlandse schaatstoppers werden tijdens de loting ingedeeld in de tiende en laatste rit.

Hun twee voornaamste buitenlandse concurrenten, de Fransman Alexis Contin en de Noor Havar Bökko, vormen het negende paar. Jan Blokhuijsen schaatst in rit acht tegen de Duitser Moritz Geisreiter.

De Rus Ivan Skobrev meldde zich voor de 5 kilometer af. Hij wil krachten sparen voor het WK allround, dat volgende week in 'zijn' Moskou plaatsvindt.

De vrouwen schaatsen zaterdag de 1500 meter.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


De Stelling

Arjen Robben moet strafschoppen blijven nemen
Zie ook: Arjen Robben nu Arjen Floppen

Weblogs