KNSB hoopt volgende week op NK marathon

  vrijdag 03 februari 2012 | 16:34

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
HOOGLAND (ANP) - De KNSB hoopt halverwege volgende week het NK marathon op natuurijs te kunnen organiseren. Dat meldde de schaatsbond vrijdag.

Zaterdag staat op de Weissensee eerst nog de Alternatieve Elfstedentocht op het programma. Direct daarna keert de marathontop terug naar Nederland, waar maandag en dinsdag mogelijk de eerste wedstrijden op het open water georganiseerd worden. Vervolgens wil de KNSB halverwege de week het NK marathon organiseren. De KNSB maakt dit weekeinde een inspectieronde langs de mogelijke locaties.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


De Stelling

Arjen Robben moet strafschoppen blijven nemen
Zie ook: Arjen Robben nu Arjen Floppen

Weblogs