OOSTBURG - Rowin Tazelaar kwalificeerde zich met de nodige moeite voor de halve finales in de 4-categorie van het Fundex Eenhoorn toernooi in Oostburg.
De schema-aanvoerder van TV De Boskreek uit Breskens versloeg Bart van Opstal van De Warande uit Dongen: 6-4 3-6 7-5.Thuisspeler Tazelaar krijgt morgen te maken met Elwin Sander Heine uit Spijkenisse, die geen mededogen kende met Emiel Maat uit Ermelo: 6-2 6-0. De als tweede geplaatste Jan Maarten van de Vrie van Asoc uit Cadzand plaatste zich via twee keer 6-4 tegen Wesley Claerhoudt (Sjef). Van de Vrie, die met fore- en backhand tempo maakt vanaf de baseline, treft nu Jeroen van der Logt.
In de poule bij de vrouwen-3 verraste Brigith de Waele de als eerste geplaatste Franny van Opstal. De tennisster uit Breskens klopte de Brabantse met 6-1 6-4. Doordat De Waele eerder ook met 6-4 6-1 baas bleef over Manon van der Spek mag ze zich al toernooiwinnares noemen.
In het Cargilltoernooi van TC Drive in Sas van Gent klopte Gerben Schram op het 6-tableau ook Terneuzenaar Maarten Kolijn: 3-6 6-4 6-4. Schram staat in de halve eindstrijd tegenover Marc van Overdulve van TV Axel. De jeugdige Hulstenaar Yanniek Ivens boekte een 6-2 6-2-zege op routinier Han Matthijssen (TV Sluiskil). Ivens neemt het vandaag in de kwartfinale op tegen de als tweede geplaatste Terneuzenaar Barrie Bongaarts. In de 5 had beoogd finalist Gino Roctus het alleen in de eerste set zwaar tegen Michel Pateer: 7-6 6-2.















