Biljarters Dallinga spelen zich zo goed als zeker veilig

Auteur: door Joop van den Oudenhoven |   maandag 01 maart 2010 | 08:35 | Laatst bijgewerkt op: maandag 01 maart 2010 | 08:37

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
MIDDELBURG - De biljarters van Dallinga/Polka Print wonnen in eigen huis met 6-2 van Particolare en speelden zich door dit resultaat zo goed als veilig in de eerste divisie.
Dallinga heeft acht punten voorsprong met nog zes wedstrijden te gaan. Dat zou toereikend moeten zijn.

Een ding is duidelijk. Sinds Berry Dallinga weer op zijn 'eigen' tafel speelt, oogt hij een stuk zekerder en dat komt zijn spel duidelijk ten goede. Dallinga: "Ik heb nu eenmaal meer vertrouwen op deze tafel. Na deze zege kan ons niet veel meer gebeuren, denk ik. Vreemd dat Particolare zo laag staat. Ze hebben een goede ploeg al kwam het er vandaag niet uit. Al vier keer dit seizoen speelden zij een teammoyenne van boven de 1.000. Dat is toch straf."

Jean Paul de Kraker heeft nog altijd veel moeite met tafel twee, maar bleef desondanks ook nu ongeslagen. Tactisch een gouden greep dus.

Werd uit nog een kansloze 8-0-nederlaag geleden, nu waren de bezoekers kansloos. Alleen invaller Patrick Kesteloot verloor.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.