article
1.6302171
VLISSINGEN - Zeeuwse amateurclubs strijden zaterdag in het bekertoernooi.
Uitslagen KNVB Districtsbeker 27 augustus
VLISSINGEN - Zeeuwse amateurclubs strijden zaterdag in het bekertoernooi.
http://www.pzc.nl/sport/amateurvoetbal/uitslagen-knvb-districtsbeker-27-augustus-1.6302171
2016-08-27T15:29:00+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.4820396.1457807957!image/image-4820396.jpg
Zeeland,Voetbal-amateur
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Uitslagen KNVB Districtsbeker 27 augustus

Uitslagen KNVB Districtsbeker 27 augustus

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      archieffoto
      Fotograaf
    VLISSINGEN - Zeeuwse amateurclubs strijden zaterdag in het bekertoernooi.

    Poule 3

    SPS-DVO’60 1-3 (1-2). Richard Elenbaas 0-1 (e.d), Jelmer Flikweert 1-1, Joey Riedijk 1-2 en 1-3.

    Poule 6

    De Noormannen-Vogelwaarde 9-0 (5-0). Erwin Pouwelse 1-0, Dylan Maljers 2-0, Mark Minderhoud 3-0, 4-0, Pouwelse 5-0, 6-0, Maljers 7-0, Pouwelse 8-0, 9-0.

    VCK-Schoondijke 5-2 (2-0). Erik Goudt 1-0, Jasper Harinck 2-0, Goudt 3-0,Justin Malcorps 3-1, Robin van Eenennaam 4-1, Yassine Benali 4-2, Harinck 5-2.

    Eindstand: 1. De Noormannen 3-9 , 2. VCK 3-6, 3, Schoondijke 3-1, Vogelwaarde 3-1.

    Poule 12

    Corn Boys-Vlissingen zat 1-2 (1-1). Wesley Winne 1-0, Joey Dos Santos 1-1, Thensele Urani 1-2.

    Poule 14

    GPC Vlissingen—Hansweertse Boys (Hansweertse Boys n.o.g.).

    MZVC-Biervliet 1-0 (0-0). Jeroen Timmermans 1-0.

    Eindstand: 1. GPC Vlissingen 2-6, 2. MZVC 2-3, 3. Biervliet 2-0.

    Poule 15

    DWO’15-RCS 1-8 (0-4). Mervin Niemantsverdriet 0-1, Yordi Nijland 0-2, Dennis de Waal 0-3, Nicky van Merrienboer 0-4, Alwin van de Guchte 1-4, Joey Katzenbauer 1-5, Niemantsverdriet 1-6, Jordi van Merrienboer 1-7, 1-8.

    Ijzendijke-Waarde 6-2 (3-0). Joel van Overloop 1-0, Lodewijk van Keeken 2-0, 3-0, Colin Fenijn 4-0, Yannick Enoch 4-1, Van Overloop 5-1, Jordi Steketee 5-2, Job Wiersum 6-2.

    Poule 17

    Lewedorpse Boys-Clinge uitgesteld.

    Poule 19

    Krabbendijke-Rilland 2-1 (1-0). Armin de Bat 1-0, Danny Weber 2-0, Bart Spelier 2-1.

    Zeeland Sport-WVV'67 6-2 (1-0). Soufian bouhadi (3), Younes benkhedda, Zeki mayo, Hicham azzanaqui.

    Eindstand: 1. Krabbendijke 3-7, 2. Zeeland Sport 3-6, 3. WVV'67 3-4, 4. Rillandia 3-0.

    Poule 21

    Hoedekenskerke-WIK’57 5-1 (2-0). Gerard Verkuil 1-0 en 3-0, Martijn Rijk 2-0 en 4-0, Ferry Berrevoets 4-1 en Emiel Almekinders 5-1.

    Eindstand: 1. Patrijzen 2-6, 2. Hoedekenskerke 2-3, 3. WIK’57 2-0.

    Poule 30

    Walcheren-Breskens 5-2 (3-1). Mark van der Eijk 1-0, Bart Chermin 2-0, Soufian Dooms 2-1, Louis Ponte 3-1, Lois Spelier 4-1, Daryl Hollander 5-1, Soufian Dooms 5-2.

    Eindstand: 1. Walcheren 2-6, 2. Breskens 2-3, 3. Domburg 3-0.

    Poule 34

    Cluzona-Noad'67 4-0 (1-0). Lucas Sanders 1-0, Barry Perk 2-0 en 3-0, Wesley Smits 4-0.

    NVS-Vosmeer 7-1 (2-1). Karel van Zanten 2-1.

    Eindstand: 1. Cluzona 3-9, 2. Noad'67 3-6, 3. NVS 3-3, 4. Vosmeer 3-0.

    Poule 35

    Arnemuiden-Sluiskil 6-1 (5-1). Colin van Koeveringe 1-0, Ronaldo Meijer 2-0, Stijn Ridel 2-1, Ronaldo Meijer 3-1, Yannick Schroevers 4-1 (strafschop), Ronaldo Meijer 5-1, Leon van Belzen 6-1.

    Wemeldinge-Nieuwland 0-1 (0-1). André Goedhart 0-1.

    Eindstand: 1. Arnemuiden 3-9, 2. Nieuwland 2-6, 3. Sluiskil 3-3, 4. Wemeldinge 3-0.

    Poule 36

    Oostkapelle-VDL 2-4 (1-0). Sjoerd Verhulst 1-0, Rodney Remmerswaal 1-1, Nick Buron 1-2, Melvin Louwen 1-3, Rodney Remmerswaal 1-4, Sjoerd Verhulst 2-4, Nick Buron 2-5. Eindstand: 1. VDL 3-9, 2. Piershil 3-4, 3. VFC 3-3, 4. Oostkapelle 3-1.

    Halsteren za-Smerdiek 2-1 (1-1). Jordi van Dongen 1-0, Mike Withagen 1-1, Davy Roels 2-1.

    Hoeven-Tholense Boys 1-3 (1-2). Niels Hopman 0-1, Dani Gladdines 0-2, Jim Franse 1-2 (strafschop), Michael Schot 1-3.

    Eindstand:1. Tholense Boys, 2. Hoeven 3-6, 3. Halsteren (za) 3-3, 4. Smerdiek 3-0.

    Poule 37

    Groede-Yerseke 3-1 (1-1). Urvan Hekelen 0-1, Wesley Steijaert 1-1, Toon van Parijs 2-1, Ruud van Westen 3-1. Bijzonderheid: Bij een 0-0 stand miste Urvin van Hekelen voor Yerseke een strafschop.

    Eindstand: 1. Groede 2-4, 2. Yerseke 2-3, 3. Veere 2-1.

    Poule 40

    OVV-Serooskerke 1-0 (0-0). Joeri Bax 1-0. Eindstand 1. Brielle 3-9, 2. Nieuwenhoorn 3-6, 3. OVV 3-3, 4. Serooskerke 3-0.

    Poule 41

    FC Axel-NSVV 1-2 (1-0). Niek de Meijer 1-0, Sjoerd Hofstede 1-1, Yoeron van der Ree (strafschop) 1-2. Stand: 1. Heinenoord 2-6, 2. Kruisland 2-4, 3. NSVV 3-4, 4. FC Axel 3-0.

    Poule 43

    OHVV-De Meeuwen 0-7 (0-3). Delano Langezaal 0-1, Robin Davidse 0-2, Robin Davidse 0-3, Menno de Nooijer 0-4, Robin Dek 0-5, Yannick Melis 0-6, Menno de Nooijer 0-7. Eindstand: 1. Hellevoetsluis 3-6, 2. Zuidland 3-6, 3. De Meeuwen 3-3, 4. OHVV 3-3.

    Poule 44

    FC Dauwendaele-Zeelandia Middelburg 1-4 (1-2). Daniël Wissel 0-1, Quinten Lourens 1-1, Michael Kabenda 1-2, eigen doelpunt Dauwendaele 1-3, Daniël Wissel 1-4. Rode kaart: 30. Steven Visser (FC Dauwendaele).

    Goes-MZC’11 2-1 (1-0). Steve Schalkwijk 1-0, Francis Kabwe Mangela 2-0, Wesley Goud 2-1.

    Eindstand: 1. Goes 3-7, 2. MZC’11 3-6, 3. Zeelandia Middelburg 3-4, 4. FC Dauwendaele 3-0.

    Poule 46

    Strijen-SSV’65 3-1 (2-0). Alwin van der Werf 1-0, Joran Malipaard 2-0 Rick Mulder 2-1, Karam Ben Sedjed 3-1. Stand: 1. Strijen 3-7, 2. SHO 2-4, 3. SSV’65 3-3, 4. Rood Wit W. 2-0.

    Poule 48

    Heukelum-Bruse Boys 1-3 (1-0). Johan Vroegindeweij (eigen doelpunt) 1-0, Domenique van den Berge 1-1, Mats Willemse (strafschop) 1-2, Mats Willemse 1-3. Rode kaart: 67. Saaid Ijaouane (Heukelum). Rode kaart (2x geel): 57. Stijn Schutter (Heukelum), 89. Olaf Willemse (Bruse Boys). Eindstand: 1. VVGZ 3-6, 2. Bruse Boys, 3. Heukelum 3-6, 4. Alblasserdam 3-0.

    Poule 51

    Terneuzense Boys-MOC’17 2-0 (2-0). Bart Hamelink 1-0, Roy van Ham 2-0.

    Kloetinge-Roosendaal 1-1 (1-0). Roy Mulder 1-0, Stanley Ammerlaan 1-1. Eindstand: 1. Kloetinge 3-5, 2. Terneuzense Boys 3-4, 3. Roosendaal 3-3, 4. MOC’17 3-2.

    Poule 52-1

    Binnenmaas-Zaamslag 6-2 (1-2). Peter Dieleman 0-1, Jorin Missu 0-2, Sjoerd van de Pers 1-2, Rianto Vrutaal 2-2, Johnny Maijers 3-2, Rianto Vrutaal 4-2, Roling Noteboom 5-2, Yordi Molendijk 6-2.

    Stand: 1. Binnenmaas 3-5, 2. Moerse Boys 2-4, 3. Zundert 1-1, 4. Zaamslag 2-0.

    Poule 52-2

    Bevelanders-Apollo’69 4-2 (3-1). Cahit Arslanlar 1-0 en 2-0, Bajram Bajra 3-0, Sherwan Filemon 3-1, Jim Strating 4-1 en Damian Menheere 4-2.

    Duiveland-Colijnsplaatse Boys 2-1 (1-0). Dennie le Comte 1-0, Ronald Zwager 2-0 en Lesley Karstanje 2-1 (strafschop).
    Eindstand: 1. Bevelanders 3-7, 2. Duiveland 3-6, 3. Colijnsplaatse Boys 3-4, 4. Apollo’69 3-0.

    Poule 53

    Jeka-Nieuwdorp 0-2 (0-1). Kevin Joosse 0-1, Martijn Simonse 0-2.

    Eindstand: 1. Baronie 3-9, 2. GJS 3-3, 3. Jeka 3-3, 4. Nieuwdorp 3-3 (nummers 2 t/m 4 op doelsaldo).

    Poule 60

    Spui-Graauw 1-3 (0-1). Ricardo Sponselee 0-1 en 0-2, Jari Peeman 1-2 en Kevin David 1-3.

    Eindstand: 1. HVV’24 2-6, 2. Steen 2-6, 3. Graauw 3-3, 4. Spui 3-0.

    Poule 62

    ZSC’62-SKNWK 0-6 (0-2). Robert Padmos 0-1 en 0-2 en Ali Zaman 0-3, 0-4, 0-5 en 0-6. Bijzonderheden: rood voor Robin Provoost van ZSC’62 (twee keer geel).

    FC de Westhoek-Jong Ambon 2-2 (1-1). Ignacio Misaine 0-1, Delano Westerink 1-1 en 2-2 en Ricardo Telussa 1-2.

    Eindstand: 1. SKNWK 3-6, 2. Jong Ambon 3-5, 3. ZSC’62 3-4, 4. FC de Westhoek 3-1.

    Poule 65

    Philippine-Sluis 3-0 (1-0). Ruben van der Meulen 1-0 en 2-0, Jordy van Bremen 3-0.

    Hontenisse-Cadzand: Cadzand niet opgekomen.

    Poule 79

    Stavenisse-SC Welberg 4-1 (0-1). Matthias Moerland 1-1, Lorenzo van Haaften 2-1, Henry de Ryke 3-1, Adriaan Jansen 4-1.

    Dioz-WHS 1-5 (0-2). Goals WHS: Quinten Weijers (2), Arvin de Witte, Jeffrey de Witte, Sander van 't Hof.

    Tussenstand: 1. WHS 2-6, 2. Stavenisse 2-4, 3. Dioz 3-4, 4. SC Welberg 3-0.

    Dinsdag treffen WHS en Stavenisse elkaar in een inhaalduel.

    Poule 84

    Kruiningen-FC Bergen zat 4-4 (2-2). Thomas Paauwe 1-0 en 2-2, Geoffrey van Naamen 1-1 en 1-2, Sylvester Zwaan 3-2 (eigen doelpunt), Duran Berrer 3-3, Vincent van Gastel 3-4 en Myron Sinke 4-4.

    Eindstand: 1. Kruiningen 3-7, 2. FC Bergen zat 3-4, 3. BVV’63 2-3, 4. Nieuw Borgvliet 2-0.

    Poule 87

    Wolfaartsdijk-Heinkenszand 2-2 (1-0). Tom Kloet 1-0, Ricardo van Beveren 2-0, Jeroen Kedde 2-1 en Jur van de Berg 2-2.

    Luctor’88-Arendskerke 3-1 (2-0). Rutger van Rossum 1-0 en 2-0, Barry Olierhoek 3-0 en Justin Le Conte 3-1.

    Eindstand: 1. Luctor’88 3-9 2. Arendskerke 3-6, 3. Wolfaartsdijk 3-1, 4. Heinkenszand 3-1.