article
1.6279975
VLISSINGEN - Verschillende Zeeuwse amateurclubs hebben zaterdag in het bekertoernooi gespeeld.
Uitslagen KNVB Districtsbeker 20 augustus
VLISSINGEN - Verschillende Zeeuwse amateurclubs hebben zaterdag in het bekertoernooi gespeeld.
http://www.pzc.nl/sport/amateurvoetbal/uitslagen-knvb-districtsbeker-20-augustus-1.6279975
2016-08-20T15:20:00+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.5910413.1462284638!image/image-5910413.JPG
Voetbal-amateur,knvb-beker,KNVB districtsbeker
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Uitslagen KNVB Districtsbeker 20 augustus

Uitslagen KNVB Districtsbeker 20 augustus

Foto's
1
Reacties
Reageer
    VLISSINGEN - Verschillende Zeeuwse amateurclubs hebben zaterdag in het bekertoernooi gespeeld.

    Poule 3

    De Schutters-SPS 3-3 (2-0). Leonard Quist 2-1 en 2-2, Marnix van der Slikke 2-3.

    Poule 6
     
    Vogelwaarde-VCK 0-7 (0-2). Erik Goudt 0-1, Jesper Harinck 0-2, Julian van der Meulen 0-3, Stefan Wielemaker 0-4, Van der Meulen 0-5, Marcio de Boer 06, Van der Meulen 0-7.
     
    Schoondijke-De Noormannen 1-2 (0-0). Rens de Visser 0-1, Justin Malcorps 1-1, Mark Minderhoud 1-2.

    Poule 11 

    Kapelle-Vrederust 8-0 (4-0). Souliman Abali 1-0, Tom Laureijs 2-0, Romano Meerman 3-0, Niels van Herk 4-0, Souliman Abali 5-0, Jurrian Minderhoud 6-0, Souliman Abali 7-0, Marco den Deurwaarder 8-0.

    Poule 12

    Vlissingen (za)-Koewacht 2-1 (0-1). Jens de Cock 0-1, Joey do's Santos 1-1 en 2-1.

    Poule 14

    Hansweertse Boys-MZVC 0-5 (0-4). Yoram Rijkse 0-1, Alexander Bom 0-2, 0-3 en 0-4, Patrick Joossens 0-5.

    Biervliet-GPC Vlissingen 1-2 (0-1). Mike Schrooten 0-1, Aron de Vilder 1-1, Mike Schrooten 1-2.

    Poule 15

    Waarde-DWO’15 3-1 (1-1). Kai Dekkers 0-1, Yannick Enoch 1-1 en 2-1 (strafschop), Jesse Janse 3-1.

    Poule 19

    Rillandia-Zeeland Sport 1-2 (0-0). Stephan de Leeuw 1-0, Romeo Goeleman 1-1, Najim Bousantouh 1-2.

    WVV'67-Krabbendijke 2-2 (2-1). Danny Weber 2-1, Jeroen Koster 2-2.

    Poule 21

    Patrijzen-Hoedekenskerke 4-1 (3-1). Edwin Capello 1-0, Jesse Kaptein 1-1, Martin Rijk 2-1, Ramon Weststrate 3-1, Martin Rijk 4-1.

    Poule 30
     
    Hoofdplaat-Walcheren (Hoofdplaat n.o.g.)
     
    Breskens-Domburg 3-0 (1-0). Joey Walhout 1-0, Joris Corijn 2-0, Jan van den Broecke 3-0.

    Poule 34

    Vosmeer-Cluzona 1-13 (1-4). Eigen Doelpunt 1-4. Bijzonderheid: Ruben Maas van Cluzona scoort er vijf.

    Noad'67-NVS 5-0 (3-0). Frank den Engelsman 1-0, 2-0, 3-0 en 4-0, Marvin Quist 5-0.

    Poule 35

    Nieuwland-Arnemuiden 1-10 (1-4). Jordy van Koeveringe 0-1, Richard van der Schoor 1-1, Jarco Boogaard 1-2, Jordy van Koeveringe 1-3, Colin van Koeveringe 1-4, Ronaldo Meijer 1-5, Jarco Boogaard 1-6, Jordy van Koeveringe 1-7, Colin van Koeveringe 1-8, Jarco Boogaard 1-9, Colin van Koeveringe 1-10.

    Sluiskil-Wemeldinge 5-4 (2-2). Niels Kole 0-1, Dennis van Boven 1-1, Robin van der Linde 1-2, Dennis van Boven 2-2, Jos Westerhout 3-2, Micky Imandt 4-2, Robin van der Linde 4-3 (strafschop), Maurick Steenhard 4-4, Tom Westerhout 5-4.

    Poule 36

    Tholense Boys-Halsteren za 4-0 (4-0). Matthijs van Stee 1-0, Michael Schot 2-0 en 4-0, Dani Gladdines 3-0.

    Smerdiek-Hoeven 1-6 (1-3). Doelpunt Smerdiek: Andreas Vroegop.

    Poule 37

    Veere-Groede 2-2 (0-1). Bart van den Hemel 0-1, Wesley Steijaert 0-2, Ruben de Loof 1-2, Lorenzo de Groot 2-2.

    Poule 38 

    VFC-Oostkapelle 4-0 (0-0). Justin van Mullem 1-0, Justin van Mullem 2-0 (strafschop), Colin Huis in’t Veld 3-0, Justin van Mullem 4-0.

    Poule 40

    Serooskerke-Brielle 0-1 (0-0). Jezzy Adams 0-1.

    Poule 41
     
    Heinenoord-FC Axel 6-1 (5-0). Guido Luiten 1-0, 2-0 en 3-0, Nick van de Velde (e.d.) 4-0, Sander de Heus 5-0, Vinicius Bogaertz 6-0, Maarten Dekker 6-1.

    Poule 43 

    De Meeuwen-Zuidland 1-3 (0-2). Dirk Bontes 0-1, Raymond de Bie 0-2, Menno de Nooijer 1-2, Nichy Fortes 1-3.

    Poule 44

    MZC’11-FC Dauwendaele 2-1 (2-1). Jeroen de Wild 1-0, Maarten van Vooren 1-1, Freek Torensma 2-1.

    Poule 46

    SSV’65-SHO 1-3 (0-2). Rowdy Rijsdijk 0-1, Ingmar van de Bruggen 0-2, Richard Schouten 1-2, William Geyahdarjii 1-3.

    Poule 48 

    Bruse Boys-Alblasserdam 3-0 (2-0). Koen van de Berge 1-0, Domenique van den Berge 2-0, Olaf Willemse 3-0.

    Poule 51

    Roosendaal-Terneuzense Boys 1-1 (0-0). Len Eversdijk 0-1, Nick van Dijk 1-1 (strafschop).

    MOC’17-Kloetinge 0-0.

    Poule 52

    Apollo'69-Duiveland 1-9 (1-6). Dennie le Comte 0-1 en 1-3, Damian Menheere 1-1, Robin Zwager 1-2, 1-5 en 1-6, Eigen Doelpunt 1-4 en 1-8, Leendert D'Hooghe 1-7, Wouter de Jonge 1-9.

    Colijnsplaatse Boys-Bevelanders 2-2 (0-1). Bart de Bruine 0-1, Luuk Wattel 1-1, Jawad Temury 2-1, Cahit Arslanlar 2-2.

    Poule 53
     
    Nieuwdorp-GJS 0-3 (0-2). Sjors Hendriks 0-1, Joost Haggenburg 0-2, Enrico Pululu 0-3.
     
    Poule 60
     
    HVV’24-Spui 8-1 (4-1). Jasper Sponselee 1-0, 2-0, 3-0 en 4-0, Michael Verschuure 4-1 (strafschop), Marnix van Sonsbeek 5-1 (strafschop), Joost Boogaert 6-1, Tim de Feijter 7-1, Sam de Theije 8-1.

    Poule 62

    SKNWK-FC De Westhoek 5-2 (4-1). Remco van den Berge 1-0 en 4-1, Delano Westerink 1-1, Justin de Bruine 2-1 Ali Zaman 3-1, Freek den Toom 4-2, Simon van Dongen 5-2.

    Jong Ambon-ZSC'62 2-2 (0-0). Umut Ertem 1-0, Celino Davidse 0-2, Justin Vaane 1-2, Barry van der Stel 2-2.

    Poule 65

    Cadzand-Philippine 0-8 (0-5). Roland van de Wege 0-1, Collin van den Hout 0-2, Yannick Vanhijfte 0-3, Tiago Barros Ribeira 0-4, Roland van de Wege 0-5, Tiago Barros Ribeira 0-6, Yannick Vanhijfte 0-7, Ricky Bosma 0-8.

    Poule 79

    WHS-Stavenisse: Afgelast wegens tekort aan spelers.

    Poule 84

    Nieuw Borgvliet-Kruiningen 2-3 (0-1). Robbert Paauwe 0-1, Wesley Kuijper 0-1, Thomas Paauwe 0-3, Stefan Schoonen 1-3, Kees van der Velde 2-3.

    Poule 87

    Arendskerke-Wolfaartsdijk 3-0 (2-0). Michiel Bouwman 1-0, Justin le Conte 2-0, Ricardo Kriekaard 3-0.

    Heinkenszand-Luctor'88 0-5 (0-1). Sem van den Dries 0-1 en 0-2, Jeroen van Zee 0-3 en 0-4, Rick Olierhoek 0-5.