article
1.6015271
VLISSINGEN - Bruse Boys speelt tegen Dauwendaele in de nacompetitie voor een plaats in de eerste klasse van het zaterdagvoetbal. De ploegen spelen een dubbele ontmoeting en wie daar als beste uitkomt speelt ontmoet de winnaar van de tweestrijd tussen GRC’14 en FC Axel.
Schema nacompetitie zaterdagvoetbal
VLISSINGEN - Bruse Boys speelt tegen Dauwendaele in de nacompetitie voor een plaats in de eerste klasse van het zaterdagvoetbal. De ploegen spelen een dubbele ontmoeting en wie daar als beste uitkomt speelt ontmoet de winnaar van de tweestrijd tussen GRC’14 en FC Axel.
http://www.pzc.nl/sport/amateurvoetbal/schema-nacompetitie-zaterdagvoetbal-1.6015271
2016-05-14T16:34:59+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.5885161.1459630279!image/image-5885161.jpg
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Schema nacompetitie zaterdagvoetbal

Schema nacompetitie zaterdagvoetbal

Foto's
1
Reacties
Reageer
    VLISSINGEN - Bruse Boys speelt tegen Dauwendaele in de nacompetitie voor een plaats in de eerste klasse van het zaterdagvoetbal. De ploegen spelen een dubbele ontmoeting en wie daar als beste uitkomt speelt ontmoet de winnaar van de tweestrijd tussen GRC’14 en FC Axel. 

    Het Goese SSV’65 start de nacompetitie met een dubbel tegen Altena, waarna mogelijk de finale volgt tegen de winnaar van de tweekamp Heerjansdam-Meerkerk.

     

    Nacompetitie voor plaats in de eerste klasse

    Eerste ronde

    Heenwedstrijden op zaterdag 21 mei (14.30 uur), returns op dinsdag 24 mei (19.00 uur)

    a) Heerjansdam-Meerkerk

    b) Dauwendaele-Bruse Boys

    c) SSV’65-Altena

    d) GRC’14-FC Axel

    Tweede ronde

    Heenwedstrijden op zaterdag 28 mei (14.30 uur), returns op dinsdag 31 mei (19.00 uur)

    e) winnaar c- winnaar a

    f) winnaar b- winnaar d

    Finale

    gespeeld op zaterdag 4 juni op neutraal terrein (14.30 uur)

    winnaar e- winnaar f

    winnaar in eerste klasse

     

    Nacompetitie voor plaats in de tweede klasse

    Eerste ronde

    Heenwedstrijden op zaterdag 21 mei (14.30 uur), returns op dinsdag 24 mei (19.00 uur)

    a) Arnemuiden-GPC Vlissingen

    b) Tholense Boys-Walcheren

    c) Yerseke-DHV

    d) Wieldrecht-Den Bommel

    f) Woudrichem-De Zwerver

     

    Tweede ronde

    Wedstrijden op zaterdag 28 mei (14.30 uur), dinsdag 31 mei (19.00 uur)en zaterdag 4 juni (14.30 uur)

    Poule 1

    Winnaar b)

    Winnaar c)

    Oostkapelle

    Winnaar in tweede klasse

     

    Poule 2

    Winnaar d

    Winnaar f

    Winnaar a

    Winnaar in tweede klasse

     

    Nacompetitie voor plaats in de derde klasse

    Eerste ronde

    Heenwedstrijden op zaterdag 21 mei (14.30 uur), returns op dinsdag 24 mei (19.00 uur)

    a) Colijnsplaatse Boys-ZSC’62

    b) Halsteren-Lewedorpse Boys

     

    Tweede ronde

    Heenwedstrijden op zaterdag 21 mei (14.30 uur), returns op zaterdag 28 mei (14.30 uur)

    Domburg-Vlissingen

    Rimboe-Rillandia

    Winnaars in derde klasse

     

    Heenwedstrijden op zaterdag 28 mei (14.30 uur), returns op zaterdag 4 juni (14.30 uur)

    Veere-winnaar a)

    The Gunners-winnaar b)

    Winnaars in derde klasse