article
1.5954962
KLOOSTERZANDE - Door een 3-3 gelijkspel bij Hontenisse verzekerde Philippine zich van de titel in de vierde klasse A. De formatie van Dennis de Nooijer trof in Kloosterzande een sterk spelende thuisploeg en werd tot twee keer toe op achterstand gezet.
Philippine kampioen van de vierde klasse
KLOOSTERZANDE - Door een 3-3 gelijkspel bij Hontenisse verzekerde Philippine zich van de titel in de vierde klasse A. De formatie van Dennis de Nooijer trof in Kloosterzande een sterk spelende thuisploeg en werd tot twee keer toe op achterstand gezet.
http://www.pzc.nl/sport/amateurvoetbal/philippine-kampioen-van-de-vierde-klasse-1.5954962
2016-04-24T15:32:22+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.5955433.1461526355!image/image-5955433.JPG
Kloosterzande,Voetbal-amateur,Kampioen,Ruben van der Meulen,Vierde klasse,VV Hontenisse,Dennis de Nooijer,Joris Corijn,VV Philippine,hermes
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Philippine kampioen van de vierde klasse

Philippine kampioen van de vierde klasse

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Philippine viert het kampioenschap.
      Fotograaf
    KLOOSTERZANDE - Door een 3-3 gelijkspel bij Hontenisse verzekerde Philippine zich van de titel in de vierde klasse A. De formatie van Dennis de Nooijer trof in Kloosterzande een sterk spelende thuisploeg en werd tot twee keer toe op achterstand gezet.

    Joris Corijn trok beide keren de stand in evenwicht. Nadat Ruben van der Meulen Philippine op een 3-2 voorsprong had gezet, bepaalde Dennis Malcontent met zijn tweede treffer van de middag een minuut later de eindstand op 3-3.

     

    Breskens-Hoofdplaat 3-1 (1-0). Joey Walhout 1-0, Kjeld Verschorre 2-0, Mark Boeckhout 2-1, Johnny de Jaeger 3-1.

    Corn Boys-Clinge 1-4 (0-2). Davy van Puijvelde 0-1, Thomas Leegwater 0-2 en 0-3, Quinten Bakker 1-3, Sven d’Hooge 1-4.

    IJzendijke-Sluiskil 0-0 (0-0).

    Koewacht-Oostburg 1-2 (0-1). Arje Versluijs 0-1, Quinten van Hoecke 1-1, Davy Maes 1-2.

    Hontenisse-Philippine 3-3 (1-1). Dennis Malcontent 1-0 en 3-3, Joris Corijn 1-1 en 2-2, Tom Rijk 2-1, Ruben van der Meule 2-3.

    Schoondijke-Aardenburg 6-1 (3-0). Andrew Wesbeek 1-0, 4-0 en 6-1, Justin Malcorps 2-0, Nouredine Zaha 3-0 en 5-0, John Meijer 5-1.

    Steen-Biervliet 1-2 (1-0). Robin Mariman 1-0, Ben Ongenae 1-1 en 1-2 (strafschop).