article
1.5966738
VLISSINGEN - De overschrijvingstermijn in het amateurvoetbal is verstreken. Tientallen voetballers hebben zich laten overschrijven naar een andere club. Het complete overzicht vindt u hieronder:
Overzicht van overschrijvingen Zeeuws amateurvoetbal
VLISSINGEN - De overschrijvingstermijn in het amateurvoetbal is verstreken. Tientallen voetballers hebben zich laten overschrijven naar een andere club. Het complete overzicht vindt u hieronder:
http://www.pzc.nl/sport/amateurvoetbal/overzicht-van-overschrijvingen-zeeuws-amateurvoetbal-1.5966738
2016-06-16T08:13:00+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.6113537.1466074244!image/image-6113537.jpg
Voetbal-amateur,Overschrijvingstermijn,hermes,Vlissingen
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Overzicht van overschrijvingen Zeeuws amateurvoetbal

Overzicht van overschrijvingen Zeeuws amateurvoetbal

Foto's
2
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Josimar Pattinama vertrekt van VC Vlissingen naar Hoek, waar hij tussen 2009 en 2011 ook al speelde.
    • Afbeelding
    VLISSINGEN - De overschrijvingstermijn in het amateurvoetbal is verstreken. Tientallen voetballers hebben zich laten overschrijven naar een andere club. Het complete overzicht vindt u hieronder:

     

    ZATERDAGVOETBAL

     

    Hoofdklasse

     

    Hoek

    Nieuw: Armand Doka (Gent-Zeehaven), Josimar Pattinama (Vlissingen), Leonardo Cirilo Vieira Faioli (GPC Vlissingen).

    Weg: Renzo Roemeratoe (Vlissingen), Mickenson De Pessemier (Knokke), Ibrahim Eryürük (Zelzate), Mateusz Kuzmicki (onbekend), Rahim Abdul (onbekend).

     

    Eerste klasse

     

    Kloetinge

    Nieuw: Jannick Rentmeester (Luctor'88), Xander van der Poel (Yerseke), Thijs van den Dries, Tom de Bonte (beiden Goes), Stefan Quinten (eigen jeugd), Thom Eversdijk (eigen jeugd).

    Weg: Bjorn Quartel (Baronie), Aart Veldhof (Baronie), Francis Kabwe Manengela (Goes), Jeroen de Wild (MZC'11), Yves Nyemb (VC Vlissingen), Rick Mulder (SSV'65).

     

    MZC'11

    Nieuw: Sofyan Azzagari, Rob Schalkoort, Niels Zoutewelle (Goes), Masoud Osmanie (Duiveland), Jeroen de Wild (Kloetinge).

     

    Tweede klasse

     

    FC Axel

    Nieuw: Jari Vyaene (HVV'24), Michael Hamelink, Bas Dekker (RIA W.), Siem Gans (Corn Boys), David Destorme (Waasland-Beveren).

    Weg: Niels Burm (Terneuzen).

     

    Bruse Boys

    Nieuw: Perry Potappel (WHS), Martijn Lindhout (Smerdiek), Julian Nieuwland (De Jonge Spartaan)

    Weg: Matthijs Verstrate (Duiveland).

     

    FC Dauwendaele

    Nieuw: Quinten Lourens, Nigel Lord, Badr Belhadj (allen JVOZ A1), Marc Vermue (Kloetinge A1), Steven Visser (Terneuzen).

    Weg: Mahboeb Rahimi, Davy Ernest (Zeelandia Middelburg), André Goedhart (Nieuwland).

     

    De Meeuwen

    Nieuw: Alfaro Pentury (VC Vlissingen), Thijs Binnerts (Valleivogels).

    Weg: Dominic Cépèro (MZVC).

     

    Nieuwdorp

    Nieuw: Martijn Simonse (SSV'65), David Tolhoek (Kloetinge 2), Kevin van Iersel (DwO'15), Remy de Jonge (Arnemuiden), Nino de Jonge, Jesley Traas (beiden jeugd Kloetinge).

    Weg: Matthijs van den Dries (Heinkenszand), Guus van Hecke (Arnemuiden).

     

    Oostkapelle

    Nieuw: Sjoerd Verhulst (JVOZ A1), Alkido Dervishi (vv Goes), Hicham El Kaddouri (VC Vlissingen).

     

    Serooskerke

    Nieuw: Aloys Lockefeer (Zeelandia Middelburg).

     

    SSV'65

    Nieuw: Perry Bek (Patrijzen), Claude de Smit (JVOZ A1), Quincy van Aerde (jeugd Cercle Brugge), Moreno van Aerde (Goes), Rick Mulder (Kloetinge), Jeroen van Avermaete (Kloetinge 2).

    Weg: Martijn Simonse (Nieuwdorp), Jeroen Verschiere (lager elftal Heinkenszand), Walter Mattheijer (onbekend), Redgey Visser (Yerseke).

     

    Terneuzense Boys

    Nieuw: Frank van Kouteren (HVV'24), Jaimy van Dijk (Corn Boys), Jordi Maas (RIA W.).

    Weg: Maarten van Hecke, Collin van den Hout (beiden Philippine), Remy de Die, Sjoerd de Graaf (beiden Terneuzen).

     

    Zaamslag

    Nieuw: Kevin Wissel (Philippine), Dominique Pijpelink (Hontenisse).

    Weg: Marc Verwei (Terneuzen), Jarno Waebeke (Terneuzen).

     

    Derde klasse

     

    Arnemuiden

    Nieuw: Guus van Hecke (Nieuwdorp), Sjoerd de Ridder (Goes).

    Weg: Jeffrey Willems (Dosko).

     

    's Heer-Arendskerke

    Nieuw: Jelmer van de Baan (Wolfaartsdijk), David Korstanje (Goes).

     

    Colijnsplaatse Boys

    Nieuw: Raymond Rovers (Yerseke).

     

    Duiveland

    Nieuw: Matthijs Verstrate (Bruse Boys), Leen IJzelenberg (Goes).

    Weg: Masoud Osmanie (MZC'11), René Verschoor (SKNWK).

     

    GPC Vlissingen

    Nieuw: Björn Langeveld (Jong Ambon), Joep Gijs (RCS), Odesse Richardson (Kocatepe), Wesley Effrink (Zeeland Sport).

    Weg: Remon de Vlieger (Goes), Leonardo Cirilo Vieira Faloli (Hoek), Roniel Uranie (VC Vlissingen), Sylvion Uranie (VC Vlissingen zaterdag), Thenselo Uranie (VC Vlissingen zaterdag), Tyron Roemeratoe (Jong Ambon).

     

    Jong Ambon

    Nieuw: Anwar Roemeratoe (Patrijzen), Marienello Titaley (Vlissingen zat), Jan-Arie Jongman (MZVC), Tyron Roemeratoe (GPC Vlissingen), Maikel Hoogstad (MZVC).

    Weg: Marik Waterman (Philippine), Jeroen Timmerman (MZVC), Björn Langeveld (GPC Vlissingen).

     

    Kapelle

    Nieuw: Tom Laurijs (Goes).

    Weg: Diogo Matos (Kruiningen).

     

    Krabbendijke

    Weg: Laurent Roeland (Rillandia), Vincent Roeland (Rillandia).

     

    Kruiningen

    Nieuw: Diogo Matos (Kapelle).

     

    Lewedorpse Boys

    Nieuw: Jesper Poortvliet (Breskens), Benjamin Dijke (Arnemuiden), Rick Imanse (Kloetinge jeugd).

     

    Noad'67

    Weg: Janko van Iwaarden (Stavenisse).

     

    RCS:

    Nieuw: Marlo Janisse (Patrijzen), Geraldo Roemeratoe (JVOZ).

    Weg: Michael Tolen (Zeeland Sport).

     

    Rillandia

    Nieuw: Laurent Roeland (Krabbendijke), Vincent Roeland (Krabbendijke), Robin van Bavel (VVC'68).

     

    SKNWK

    Nieuw: René Verschoor (Duiveland).

     

    VCK

    Nieuw: Ben Polvliet (Walcheren), Robin van Eenennaam (Zeelandia Middelburg), Martin de Ridder (Arnemuiden).

    Weg: Daan van Kempen (Nautilus).

     

    Yerseke:

    Nieuw: Redgey Visser (SSV'65).

    Weg: Xander van der Poel (Kloetinge).

     

    VC Vlissingen

    Nieuw: Thenselo Uranie, Sylvion Uranie (GPC Vlissingen), Daan Koster (jeugd Kloetinge).

    Weg: Dangelo Martien (Vlissingen zondag), Zeki Mayo, Soufian Bohadi, Omar Bobouh (Zeeland Sport).

     

    Walcheren

    Weg: Steve Schalkwijk (Goes), Jens de Ridder (onbekend).

     

    WHS

    Weg: Perry Potappel (Bruse Boys).

     

     

    Vierde klasse

     

    Apollo'69

    Nieuw: Damian Krier, Marek Kollo, Mertcan Alhan (Goes 2), Joey Hubers (Patrijzen), Damian Menheere (SSV 65), Sherwan Filemon (SSV'65).

    Weg: Bajram Bajra, Cahit Arslanlar (beiden Bevelanders)

     

    Bevelanders

    Nieuw: Bajram Bajra, Cahit Arslanlar (beiden Apollo'69), Flamur Maloku (SSV'65 2)

    Weg: geen

     

    Cadzand

    Nieuw: Maxime Wille (Breskens), Lars Vesseur (Oostburg).

    Weg: Thijs Cornelis (Oostburg).

     

    De Noormannen

    Nieuw: geen

    Weg: geen

     

    DWO'15

    Nieuw: geen

    Weg: Kevin van Iersel (Nieuwdorp)

     

    Hansweertse Boys

    Nieuw: Martijn Laven (Wemeldinge).

    Weg: Jasper Huijsman (SSV'65, lager elftal), Rishi Parsowa (Kloetinge), Sandro Parsowa (Kloetinge), Yurben Zandee (gestopt).

     

    Heinkenszand

    Nieuw: Matthijs van den Dries (Nieuwdorp), Jeroen Kedde (Luctor'88), Aron Nijsse (SHO).

    Weg: geen

     

    Hoedekenskerke

    Nieuw: geen

    Weg: geen

     

    Kwadendamme

    Nieuw: geen

    Weg: geen

     

    MZVC

    Nieuw: Dominic Cépèro (De Meeuwen), Eddy de Loof en Yoram Rijkse (geen club), Jeroen Timmermans (Jong Ambon), Jethro Minheere, Jess Baumann en Daily de Nooijer (Zeelandia Middelburg), Enrico Howeler (Zeeland Sport)

    Vertrokken: Chris Kiala (Dauwendaele, lager team), Noes Seitte (Dauwendaele, lager team), Niek Abrahamse (Dauwendaele A1), Niels van Kortenhof (RCS), Nordin Arbakan (Zeeland Sport), Patrick Jongepier (Veere), Jan Arie Jongman, Maikel Hoogstad (Jong Ambon).

     

    Nieuwland

    Nieuw: André Goedhart (Dauwendaele)

    Weg: geen

     

    Smerdiek

    Weg: Martijn Lindhout (Bruse Boys).

     

    Spui

    Nieuw: Joram Scheele (Corn Boys), Bert Scheele (FC Axel), Kenneth Koekkoek (FC Axel), Arek Nikolajczyk (Sluiskil), Michal Nikolajczyk (Schoondijke), Joachim de Ridder (Oostburg), Christian Wisse (Terneuzense Boys), Lennard Verhelst (zonder club).

    Weg: Robbie Meeusen (Zaamslag).

     

    Wolfaartsdijk

    Weg: Jelmer van de Baan ('s-Heer Arendskerke).

     

    Zeeland Sport

    Nieuw: Zeki Mayo, Soufian Bohadi, Omar Bobouh, Zakaria Akka, Rafael Fonseca, Karim Aouttah, Hicham Azzanagui (allen Vlissingen), Nordin Abarkan (MZVC), Michael Tolen (RCS), Sebastiaan Wielemaker (Nieuwland), Youssef El Khannouch, Mimo Fofana (beiden geen club), Marcello Tuhuleruw (Jong Ambon), Tarik Aouttah (JVOZ).

    Weg: Wesley Effrink (GPC), Enrico Höweler (MZVC), Abdulkadir Youssouf Ahmed Aden, Peter van Antwerpen, Mohammed Belhadj, Azdine Boufrahi, Joey Geelhoed, Hasan Suljic (allen onbekend).

     

     

    ZONDAGVOETBAL

     

    Hoofdklasse

     

    Vlissingen

    Nieuw: Renzo Roemeratoe (Hoek), Dangelo Martien (VC Vlissingen zat), Jarreau Manuhuwa (Zeelandia Middelburg), Youri Nijsse (Goes), Yves Nyemb (Kloetinge), Roniël Uranie (GPC Vlissingen).

    Weg: Josimar Pattinama (Hoek), Joost de Kubber (Zeelandia Middelburg), Alfaro Pentury (De Meeuwen), Bas Rijkeboer (Philippine), Ariën Pietersma (Halsteren), Perry Bierkens (Halsteren), David Bassing (Brasschaat), Salim Sandee (Goes).

     

    Eerste klasse

     

    Goes

    Nieuw: Sherief Tawfik (Halsteren), Salim Sandee (Vlissingen), Steve Schalkwijk (Walcheren), Remon de Vlieger (GPC Vlissingen), Francis Kabwe Manengela (Kloetinge), Kariem Amir, Levi Mombarg (JVOZ), Erwin Franse (Feyenoord A2).

    Weg: Jeremy Hubregtse en Bart Deprez (beiden ASWH), Tom Laurijs (Kapelle), Sjoerd de Ridder (Arnemuiden), Youri Nijsse (Vlissingen), Niels Zoutewelle (MZC'11), David Korstanje ('s-Heer Arendskerke), Leen IJzelenberg (Duiveland), Sofyan Azzagari, Rob Schalkoort (beiden MZC'11).

     

    Tweede klasse

     

    Zeelandia Middelburg

    Nieuw: Joost de Kubber (VC Vlissingen), Robin de Pagter, Najim Boughmari (Terneuzen), Mahboeb Rahimi, Davy Ernest

    (Dauwendaele).

    Weg: Jarreau Manuhuwa (VC Vlissingen), Aloys Lockefeer (Serooskerke).

     

    Derde klasse

     

    HVV'24

    Nieuw: Damien Dam (Steen), Sjef van de Kinderen (Jeka), Roy van Dorsselaer, Tristan Groenendaal, Brian van Hoeke, Robert Hovanissian (allen JVOZ), Bowie van de Bergen (Sluiskil).

    Weg: Jeffrey Buijze (Terneuzen), Jari Vyaene (FC Axel), Frank van Kouteren (Terneuzense Boys), Michiel Standaert (Steen), Sander van Remortele (Steen), Joost van Damme (stopt), Jens Verstraeten (Clinge), Chris Seghers (Steen).

     

    Philippine

    Nieuw: Bas Rijkeboer (Vlissingen), Davy Versprille (Sleidinge), Maarten van Hecke (Terneuzense Boys), Sebastian de Meijer

    (Corn Boys), Yannick Vanhijfte (RIA W.), Sebastiaan Vanhijfte (RIA W.), Marik Waterman (Jong Ambon) en Colin van de Hout

    (Terneuzense Boys A1).

    Weg: Joris Corijn (Breskens), Randy Lauret (Terneuzen), Stijn Cornelius (Biervliet), Jorden Takiddine (RIA W.), Sjoerd Everaard (Waarschoot, B), Kevin Wissel (Zaamslag).

     

    Terneuzen

    Nieuw: Remy de Die, Sjoerd de Graaf (beiden Terneuzense Boys), Ben Ongenae, Derek de Booij, Jordi Verstraeten (Biervliet),

    Jeffrey Buijze (HVV'24), Marc Verwei, Jarno Waebeke (beiden Zaamslag), Marthijn van Ham (RIA W.), Ryan de Regt (Sluiskil), Niels Burm (FC Axel).

    Weg: Robin de Pagter (Zeelandia Middelburg), Najim Boughmari (Zeelandia Middelburg), Steven Visser (Dauwendaele), Liam

    O'Shea (Oostburg), Mo Kilic (RIA W), Sonny Huitema (Sluiskil).

     

    Vierde klasse

     

    Biervliet

    Nieuw: Stijn Cornelius (Philippine), Tom de Smet (Hoofdplaat), Jelmer Zeegers (Terneuzen B1).

    Weg: Jeroen de Bart (Aardenburg), Michel Broeckaert (Groede), Derek de Booij, Dennis van Leeuwen, Ferco van der Hooft, Benjamin Wolfert, Ben Ongenae, Jordi Verstraeten (Terneuzen), Barry van de Wetering (Vogelwaarde).

     

    Breskens

    Nieuw: Joris Corijn (Philippine), Tim van Hasselt, Metin Yavuz (beiden Sint Laureins, België), Veron Schram (Sluis).

    Weg: Kika Menu (Groede), Auke Boone (Sluis), Jesper Poortvliet (Lewedorpse Boys).

     

    Clinge. Nieuw: Jens Verstraeten (HVV'24), Dennis Goense (Steen).

     

    Corn Boys

    Nieuw: Laurens Torbijn (FC Axel), Randy Zandstra (Sluiskil), Kenneth van Zeele, Bright Omozokpia, Bright Osahon, Youssri Derdour (allen België).

    Weg: Sebastian de Meijer (Philippine), Quinten Bakker (Oostburg), Mike Stenzel , Stijn Eggermont, Ricky Winne (RIA W.), Ricardo de Bruijn (Devo), Jaimy van Dijk (Terneuzense Boys), Siem Gans (FC Axel), Joel Mieras (Hoek), Joram Scheele (Spui).

     

    Groede

    Nieuw: Kika Menu (Breskens), Jan-Willem de Rooij (Breskens), Michel Broeckaert (Biervliet), Ruud van Westen (Axel), Toon van Parijs (Sluis), Rick Maenhout (Oostburg).

    Weg: Wesley Hoogstad (gestopt).

     

    Hontenisse

    Nieuw: Timo Dhondt (SDO'63), Sebastiaan de Rijcke (Terhole), Maxim Clippelaar (terug van stage buitenland).

     

    Oostburg

    Nieuw: Liam O'Shea (Terneuzen), Sven Jansen (FC Axel), Thijs Cornelis (Cadzand), Tom Brakel, Danny Magito (Aardenburg), Quinten Bakker (Corn Boys). Weg: Rick Maenhout (Groede), Merijn van de Plas (IJzendijke).

     

    Luctor'88

    Nieuw: Sonny Steenbakker (Kloetinge), Sebastiaan Spaeter (RCS A1).

    Weg: Jeroen Kedde (Heinkenszand), Jannick Rentmeester (Kloetinge).

     

    Patrijzen

    Weg: Marlo Janisse (RCS), Anwar Roemeratoe (Jong Ambon).

     

    RIA W.

    Nieuw: Jorden Takiddine (Philippine), Mo Kilic (Terneuzen).

    Weg: Yannick Vanhijfte, Sebastiaan Vanhijfte (beiden Philippine), Marthijn van Ham (Terneuzen), Hakim Boucheta (Ronse), Jos Westerhout (Sluiskil), Jordi Rietjens (Koewacht).

     

    Sluiskil

    Nieuw: Martijn Michels (Terneuzense Boys), Jos Westerhout (RIA W.), Sonny Huitema, Quinten Wisse (Terneuzen), Robin Cornelissen (FC Axel), Christopher St. Jacoba (geen club), Youri de Vriend (Terneuzense Boys), Danny Pijcke (geen club). Weg: Daryl Rawidjan (Sint Laureins, B), Randy Zandstra (Corn Boys), Arek Nikolajczyk (Spui), Ryan de Regt (Terneuzen), Bowie van de Bergen (HVV'24).

     

    Steen

    Nieuw: Conor Laerenbergh (Avanti Stekene), Chris Zegers (HVV'24), Michiel Standaert (HVV24)

    Weg: Randy Houwer (Clinge), Dennis Goense (Clinge).

     

    Vijfde klasse:

    Aardenburg

    Nieuw: Timen Cauwels (Balgerhoeke), Daan van Doeselaer, Maxime Martens, Dewald de Korne (allen Sluis), Ruben Steutel (Oostburg), Jeroen de Bart (Biervliet), Christof Boerjan (Blankenberge).

    Weg: Thijs Ringoot (FC Merlijn), Tom van Brakel (Oostburg)

     

    Graauw

    Nieuw: Ricardo Sponselee, Milan Jonkheim en Willem Everaert (allen Hontenisse) Weg: Dimitri Heijerman (Terhole)

     

    Hoofdplaat

    Nieuw: geen

    Weg: Bram van Keeken, Wessel Schoonakker (beiden IJzendijke), Tom de Smet (Biervliet)

     

    Hulsterloo

    Nieuw: Geoffrey Volkerick (Doorslaar, België), Jan Bosman (Duitsland), Jarno de Vleeschouwer (HVV'24), Sebastian van Berkel (Meerdonk, België), Dave de Waal (Hontenisse), Kristof van der Linden (Sombeke, België), Juul Thuy (Kieldrecht, België).

    Weg: geen

     

    Koewacht

    Nieuw: Jordi Rietjens (Ria W),Sander van de Bilt (Steen), Alper Yilmaz (St.Kruiswinkel), Emedy Ndanirorere (Aalter), Arjan Lambert (SDO'63)

    Weg: Timo de Bruin (onbekend), Sven Ferket en Thomas de Schepper (België), Aaron de Schepper (Avanti Stekene).

     

    SDO'63

    Nieuw: geen

    Weg: Timo Dhondt (Hontenisse)

     

    Sluis

    Nieuw: Auke Boone (Breskens)

    Weg: Veron Schram (Breskens), Toon van Parijs (Groede), Wrez Ohanian (Groede), Daan van Doeselaer, Maxime Martens, Dewald de Korne (allen Aardenburg)

     

    Terhole

    Nieuw: Dimitri Heijerman (Graauw), Thomas Loof, Carlo Schillemans (HVV'24), Nicolai van Regenmortel (Koewacht)

    Weg: Sebastian de Rijcke (Hontenisse), Bram van Etten (Breda)

     

    Vogelwaarde

    Nieuw: Barry van de Wetering (Biervliet)

    Weg: geen

     

    VROUWENVOETBAL

     

    Hoofdklasse.

    IJzendijke. Nieuw: Marjolein D'Hondt (Terneuzen), Yente van Cuijck (Cadzand/Groede B1), Marloes Eggebeen (Wolfaartsdijk). Weg: Lisa Catsman (HVV'24).

     

    Eerste klasse.

    Smerdiek.

    Nieuw: Jade Mensink (SSS).

    Weg: Lisanne van Eekelen (Hoeven), Yazzmin Geijs (onbekend).

     

    Tweede klasse

    Oostkapelle.

    Nieuw: Amy Hiemstra, Anne van Vooren (beiden FC Dauwendaele), Loïs Moeleker (Domburg).

    Weg: Danique Passenier (RKDEO), Lieve van Vliet (JVOZ).