article
1.3860697
MIDDELBURG - Zaterdagnacht om twaalf uur sloot de overschrijvingstermijn in het amateurvoetbal. Het was wederom een komen en gaan van spelers. Veel last-minute-transacties waren niet te zien. De hoogst spelende Zeeuwse clubs hadden hun selecties al vér voor D-day op orde.
Overschrijvingen Zeeuws amateurvoetbal
MIDDELBURG - Zaterdagnacht om twaalf uur sloot de overschrijvingstermijn in het amateurvoetbal. Het was wederom een komen en gaan van spelers. Veel last-minute-transacties waren niet te zien. De hoogst spelende Zeeuwse clubs hadden hun selecties al vér voor D-day op orde.
http://www.pzc.nl/sport/amateurvoetbal/overschrijvingen-zeeuws-amateurvoetbal-1.3860697
2013-06-10T14:31:00+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.1692332.1400055067!image/image-1692332.JPG
Middelburg,VV Goes,Voetbal-amateur,VC Vlissingen,VV Kloetinge,VV Terneuzen,JVOZ,HSV Hoek,Overschrijvingen
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Overschrijvingen Zeeuws amateurvoetbal

Overschrijvingen Zeeuws amateurvoetbal

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      foto ANP
    MIDDELBURG - Zaterdagnacht om twaalf uur sloot de overschrijvingstermijn in het amateurvoetbal. Het was wederom een komen en gaan van spelers. Veel last-minute-transacties waren niet te zien. De hoogst spelende Zeeuwse clubs hadden hun selecties al vér voor D-day op orde.

    Bekijk alle overschrijvingen in onderstaande grafiek.

    ZATERDAGVOETBAL HOOFDKLASSE

     

    Hoek

    Nieuw: Yves Nyemb, Gert-Jan van Leiden (beiden Goes), Birgen Martens (Lovendegem), Davy Versprille (Standaard Wetteren), Ibrahim Eryüruk (Terneuzense Boys).

    Vertrokken: Raymond Wolff, Roysel James (beiden Goes), Dimitri van Oppens (Katelijne-Waver), Jozué Weever (Terneuzen), Jorrit d'Haeseleer en Tim De Meersman (beiden KSV Bornem).

     

    Kloetinge

    Nieuw: Bert den Hamer (Terneuzen), Ruben Hollemans (Jong NAC), Remon de Vlieger (GPC Vlissingen), Jason Tjien-Fooh (Nieuw Lekkerland), Remco van Tiggele (JVOZ A1), Wouter de Craene (Goes).

    Vertrokken: Sjors Lankhaar (BVCB, Bergschenhoek), John Schot (Heerjansdam), Corné Schilperoort (MZC'11), Arjan van der Smissen (onbekend), Mats Willemse (Bruse Boys), Rogier Veenstra (Zeelandia Middelburg), Justin Le Conte ('s-Heer Arendskerke).

     

     

    ZATERDAGVOETBAL EERSTE KLASSE

     

    Zaamslag

    Nieuw: Melvin Rijckaert (Axel), Maikel Krans (Hoek), Michiel Leijte (Aardenburg).

    Vertrokken: Arjan Hamelink, Pepijn Rademakers (beiden Willem II, amateurs), Gert Jan Vael (RIA W.).

     

     

    ZATERDAGVOETBAL TWEEDE KLASSE

     

    Bruse Boys

    Nieuw: Mats Willemse (Kloetinge), Alex Andeweg (SKNWK).

    Vertrokken: geen.

     

    FC Dauwendaele

    Nieuw: Joshua van Dolder (VCK), Farid Qadirzada (geen club).

    Vertrokken: Bram de Jong (AFC Amsterdam).

     

    Duiveland

    Nieuw: Jeffrey Bongers (MZC).

    Vertrokken: Ronald van Vossen (Ouwerkerk), Massoud Osmanie (Roosendaal).

     

    GPC Vlissingen

    Nieuw: Steven Manz (Jong Ambon), Robin de Pagter (Goes), Dinko Zlovic-Pejcinovic (Goes), Shane Mariana (RCS), Carlos Pereira (Zeelandia Middelburg).

    Vertrokken: Menancio Weeda (Goes), Remon de Vlieger (Kloetinge), Rody Uranie (RIA W.), Daniel Jansen, Lunven Vermeer (beiden VC Vlissingen), Sander Goedegebure (Zeeland Sport).

     

    De Meeuwen

    Nieuw: Menno de Nooijer (De Noormannen), Delano Langezaal (JVOZ A1), Alfaro Pentury (Jong Ambon).

    Vertrokken: Milan Tevel (Oostkapelle).

     

    MZVC

    Nieuw: Jaimy Tims (SSV'65), Geert Hopmans (Dauwendaele), Noes Seitte (Dauwendaele), Eddy de Looff (Zeelandia Middelburg), Ferhan Topal (Nieuwdorp), Jeremy van Aalst (was een jaar gestopt), Ricardo Goormachtig (Arnemuiden), Geerten van Moolenbroek (geen club).

    Vertrokken: Matthijs de Regt (Zeelandia Middelburg).

     

    Serooskerke

    Nieuw: Lennart Dekker (JVOZ), Ronald Hendrikse, Christiaan Wisse (beiden Domburg).

    Vertrokken: geen.

     

    SSV'65

    Nieuw: Michiel van der Weele (Colijnsplaatse Boys), Stefan Francke, Alex van Dongen (Heinkenszand), Flamur Maloku (Kloetinge 2), Erik Jansen (Patrijzen), Polle Hopmans, Daniel Schijf (beiden Robur).

    Vertrokken: Jaimy Tims (MZVC), Roy Sallet (RCS), Mitchell van Belzen, Ibi El Uarichi (beiden Kapelle).

     

    Terneuzense Boys

    Nieuw: Marthijn van Ham (Axel), Kees Duitemeijer (Terneuzen).

    Vertrokken: Ibrahim Eryüruk (Hoek), Gokan Ersahin (Biervliet), Johnny de Jaeger (Breskens).

     

    Tholense Boys

    Nieuw: Tariq Zakriti, Nick de Lang (beiden VVC'68), Ricardo Opree (Halsteren).

    Vertrokken: geen.

     

    ZATERDAGVOETBAL DERDE KLASSE

     

    Arnemuiden

    Nieuw: Jesper Poortvliet (Goes), Ronaldo Meijer (JVOZ), Marc van Haneghem (Patrijzen)

    Vertrokken: Bennie de Looff (Zeelandia Middelburg).

     

    DFS

    Nieuw: Natu Da Graca Dos Santos (SVV Schiedam), Nuno Andrade Varela, Orlando Monteiro de Brito (Spartaan'20 Rotterdam).

    Vertrokken:

     

    Domburg

    Nieuw: Besar Xhoxhaj (RCS).

    Vertrokken: Ronald Hendrikse, Christiaan Wisse (Serooskerke).

     

    Heinkenszand

    Nieuw: Jordy de Jonge (Luctor'88).

    Vertrokken: Stefan Francke, Alex van Dongen (SSV'65), Ruud La Grand (Nieuwdorp).

     

    Kapelle

    Nieuw: Ibi El Uarichi, Mitchell van Belzen (beiden SSV'65), Janko van Iwaarden (Goes) en Lennart van Wallenburg (Kloetinge A1).

    Vertrokken: Pito Bernardina (Goes).

     

    Krabbendijke

    Nieuw: Robbie van Kleef (SSV'65) en Nicolas van der Zwan (SSV'65).

    Vertrokken: Marc Scheele (Waarde)

     

    Kruiningen

    Nieuw: Kevin Beenakker (Hansweertse Boys), Colin de Vos (Kloetinge A's).

    Vertrokken: Olivier Noordam (SC Waarde).

     

    MZC'11

    Nieuw: Corné Schilperoort (Kloetinge), Peter Buise (BSW Boso Sneek).

    Vertrokken: Lennart Wesdorp (ZSC'62).

     

    Nieuwdorp

    Nieuw: Ruud la Grand (Heinkenszand), Koen den Hertog (Lewedorpse Boys).

    Vertrokken: Ferhan Topal (MZVC), Kenny Kok (Groeneweg, Zevenhuizen).

     

    Nieuwland

    Nieuw: geen.

    Vertrokken: geen.

     

    Noad'67;

    Nieuw: geen.

    Vertrokken: geen.

     

    De Noormannen

    Nieuw: geen.

    Vertrokken: Menno de Nooijer (De Meeuwen).

     

    Oostkapelle

    Nieuw: Milan Tevel (De Meeuwen), Sander de Kam en Rens Maljers (beiden JVOZ).

    Vertrokken: Bart van Wuyckhuyse (Goes), Frank Dekker (Veere).

     

    Spui:

    Nieuw: Daniel Deenen, Kenneth Koekkoek (beiden AZVV), Dimitri Sijnesael, Maikel Verschuure, Thijmen Sijnesael (allen Terneuzen), Jordy de Kunder (Philippine), Mels de Vos (Zaamslag), Roald de Jongh, Tim Vael (beiden RIA W).

    Vertrokken: Thieu van den Enden (Corn Boys), Mo Sampil (SDO'63), Arek Nikolajzcyk (Schoondijke).

     

    VCK

    Nieuw: Luc Martens (RCS).

    Vertrokken: Joshua van Dolder (FC Dauwendaele).

     

    Veere

    Nieuw: Youssef el Kannouch (RCS), Frank Dekker (Oostkapelle), Tom de Rijke (Zeelandia Middelburg), Manuel Sedano (Walcheren), Okan Baskos (GPC), Younes Ben Khedda (RCS), Boban Martinovic (Patrijzen), René Michel Gerritsen (FC Dauwendaele).

    Vertrokken: Ways Zarin (RCS), Matthijs van Gilst (sv Juliana Hengelo).

     

    Walcheren

    Nieuw:

    Vertrokken: Peter van Antwerpen, Martijn Jansen (beiden Zeeland Sport).

     

    Wemeldinge

    Nieuw: geen.

    Vertrokken: geen.

     

    WHS

    Nieuw: Mohamed Allali, Andreas Vroegop (Smerdiek).

    Vertrokken: geen.

     

    Yerseke

    Nieuw: Erik Boedagjan (Hoek).

    Vertrokken: geen.

     

     

    ZATERDAGVOETBAL VIERDE KLASSE

     

    Apollo'69

    Nieuw: Ruben Boogert, Björn Coldenhoff, Robin Vermeulen (allen Robur), Cahit Arslanlar (Kloetinge), Rick van Halum (Kapelle jeugd), Marco Rolandus (HBS Den Haag), Dennis de Vos (Terneuzen)

    Vertrokken:

     

    's-Heer Arendskerke

    Nieuw: Justin Le Conte (Kloetinge), Raymon van Belzen (SSV'65)

    Vertrokken: Avner van Westen (The Gunners).

     

    Bevelanders

    Nieuw:

    Vertrokken:

     

    Borssele

    Nieuw:

    Vertrokken:

     

    Colijnsplaatse Boys

    Nieuw: Koen van Os (JOVZ).

    Vertrokken: Michiel van der Weele (SSV'65), Robbie de Looff (Hansweertse Boys).

     

    Hoedekenskerke

    Nieuw: Sebastian La Grand (Zeelandia Middelburg).

    Vertrokken:

     

    Lewedorpse Boys

    Nieuw:

    Vertrokken: Koen den Hertog (Nieuwdorp).

     

    Rillandia

    Nieuw: Diego van de Heuvel (vv Victoria).

    Vertrokken: geen.

     

    SKNWK

    Nieuw: Davey van den Hummel en Yasin Adan Abdullahi (MZC'11), Johan Otte (Duiveland).

    Vertrokken: Alex Andeweg (Bruse Boys).

     

    Smerdiek:

    Nieuw: Remi van Herk (Den Bommel).

    Vertrokken: Mohamed Allali, Andreas Vroegop (beiden WHS), Rick Zwagemaker (VVC'68).

     

    SPS

    Nieuw:

    Vertrokken:

     

    Stavenisse

    Nieuw:

    Vertrokken:

     

    SVD Driewegen

    Nieuw: Tim Schneider, Jeroen Boer, Patrick Hoekman (allen Volharding), Marcel de Pree (Hoedekenskerke), Pieter van Dijke en Frits Goedhart (beiden geen club).

    Vertrokken: geen.

     

    Vlissingen

    Nieuw: Imad Azzanagui, Mohammed Alhajaji, Ayoub Tabiee, Marienello Titaley (allen RCS), James Beije, Joël Paixio (beiden Zeelandia Middelburg), Reggy de Kock (Zeeland Sport), Ahmed El Kaddouri (Walcheren), Jalloh Ibrahim (geen club), Yvan Trinidad (geen club).

    Vertrokken: geen.

     

    Waarde

    Nieuw: Marc Scheele (Krabbendijke), Olivier Noordam (Kruiningen), Sjako Verhelst (Hoek), David Akintunde (Rupel Boom, België)

    Vertrokken: geen.

     

    WIK'57

    Nieuw: Jeffrey van Kooten (Renesse) en Ian v/d Wekken (JVOZ), Jamie Bom (MZC'11), Marvin Koot, Dennis van Grunsven (beiden Brouwershaven).

    Vertrokken:

     

    Wolfaartsdijk

    Nieuw: Geert Eggebeen en Neil McBride (SSV'65).

    Vertrokken:

     

    ZSC'62

    Nieuw: Torsten Verseput (Renesse), Erwin Wandel (Renesse), Lennard Wesdorp (MZC'11).

    Vertrokken: Martin van der Schee (MZC'11), Robin van Welt (MZC'11), Jasper van Sinderen. (MZC'11).

     

     

     

    ZONDAGVOETBAL HOOFDKLASSE

     

    Goes

    Nieuw: Tom de Bonte, Frits Paap (beiden Halsteren), Bart van Wuyckhuyse (Oostkapelle), Mahboeb Rahimi (Jong NAC), Menacio Weeda (GPC), Quincy Gooding, Jonathan Constancia, Sinan Coban (allen VC Vlissingen), Raymond Wolff, Roysel James (beiden Hoek), Pito Bernardina (Kapelle), Umut Ertem (JVOZ).

    Vertrokken: Robin de Pagter (GPC), Yves Nyemb, Gert-Jan van Leiden (beiden Hoek), Stephan van de Boor (Philippine), Josimar Pattinama, Lorenzo de Groot en Milton Roemeratoe (allen VC Vlissingen), Janko van Iwaarden (Kapelle), Gaffin de Meza (Philippine).

     

     

    ZONDAGVOETBAL EERSTE KLASSE

     

    VC Vlissingen

    Nieuw: Lunven Vermeer, Daniel Jansen (beiden GPC), Joost de Kubber (Zeelandia Middelburg), Salim Ben Sellam, Abdoe Abdenbi (beiden Zeelandia Middelburg). Josimar Pattinama, Lorenzo de Groot en Milton Roemeratoe (allen Goes),

    Vertrokken: Jonathan Constancia, Sinan Coban (beiden Goes), Tim van Hasselt (Breskens), Lars de Voogd (Terneuzen), Lionel Lord (Vlissingen zaterdag).

     

    ZONDAGVOETBAL TWEEDE KLASSE

     

    RCS

    Nieuw: Robbie van Iwaarden, Daniel van 't Westende, Remco Felius (allen Jong Ambon), Steven Visser (Axel).

    Vertrokken: Jeremy Hill (Zeeland Sport), Marienello Titaley (Vlissingen zaterdag), Youssef el Kannouch (Veere), Raymond Gaari (Jong Ambon), Besar Xhoxhaj (Domburg).

     

    Terneuzen:

    Nieuw: Bart van den Hemel (Aardenburg), Shegbert van Uytrecht (Sluiskil), Liam O'Shea (AZVV), Lars de Voogd (VC Vlissingen), Jozué Weever (Hoek) en Jonathan Weever (Vogelwaarde).

    Vertrokken: Kees Duitemeijer (Terneuzense Boys), Bert den Hamer (Kloetinge), Niels Burm (Biervliet), Can Kiran (RIA W), Sander van Buren (IJzendijke), Nick Claassen (Philippine).

     

    Zeelandia Middelburg

    Nieuw: Mike Schrooten (JVOZ), Rogier Veenstra (Kloetinge), Eli Wattimena, Jarreau Manuhuwa (Jong Ambon).

    Vertrokken: Joost de Kubber, Salim Ben Sellam, Abdoe Abdenbi (allen VC Vlissingen), Carlos Peirera (GPC Vlissingen), Sebastian La Grand (Hoedekenskerke).

     

    ZONDAGVOETBAL DERDE KLASSE

     

    Aardenburg

    Nieuw: Andrew Wesbeek (Schoondijke), Michel Broeckaert, Michel Cocquyt, Jan Meijaard (allen Breskens), Merijn van der Plas (Oostburg), Stijn de Vreeze (geen club).

    Vertrokken: Bart van den Hemel (Terneuzen), Michiel Leijte (Zaamslag), Niek van Sprundel (KVV Zelzate België), Sander Tazelaar (IJzendijke), Tijl Tournois (SC 't Zand), Jens Lammerteijn (FC Kleit België), Jelle de Vreeze (KSK Maldegem), Dwight van Hulle (IJzendijke), Martin van Vooren (Breskens), Brian Wesbeek (JOVZ), Arjen Versluijs (Oostburg).

     

    Hontenisse

    Nieuw: geen.

    Vertrokken: Kaj Bouwens, Kelvin Bonne (beiden SDO'63).

     

    HVV'24

    Nieuw: Tim de Feijter (Kemzeke), Evert van den Berg (Internos), Jonas Roels (Steen).

    Vertrokken: Marnix van Sonsbeek , Thomas Leegwater, Sjef van der Kinderen (allen Clinge), Joris Freijser, Joost Weemaes, Sven de Wilde (allen SDO'63).

     

    Luctor'88

    Nieuw: Ramon van Leeuwen (SV Heinkenszand), Casper Verkooijen (Zeelandia Middelburg A1).

    Vertrokken: Jordy de Jonge, Wesley de Jonge en Joren Krekelberg (allen lager elftal Heinkenszand).

     

    Philippine

    Nieuw: Stephan van de Boor, Gaffin de Meza (beiden Goes), Nick Claassen (Terneuzen), David de Haan (was een jaar gestopt), Bart Corstanje (Hoek) en Ruben van der Meulen (Oostburg).

    Vertrokken: Brian van Hoorn (Hoek).

     

     

    ZONDAGVOETBAL VIERDE KLASSE

     

    Biervliet

    Nieuw: Marcus Ongenae (Breskens), Gokan Ersahin (Terneuzense Boys), Niels Burm (Terneuzen), Ilyaz Yavuz (Groede), Barry van de Wetering (Terneuzense Boys).

    Vertrokken: Thomas Leurgans (FC Campus, Odense Denemarken).

     

    Breskens

    Nieuw: Tim van Hasselt (Vlissingen), Johnny de Jaeger (Tern Boys), Martin van Vooren (Aardenburg), Yannick Vinke (JVOZ), Toon van Parijs (JVOZ).

    Vertrokken: Marcus Ongenae (Biervliet), Jan Meijaard (Aardenburg), Michel Broeckaert (Aardenburg), Jimmy Jansen (Oostburg).

     

    Clinge:

    Nieuw: Marnix van Sonsbeek , Thomas Leegwater, Sjef van der Kinderen (allen HVV'24), Domique de Burger (Graauw).

    Vertrokken: Bjorn Luijcks (Hulsterloo).

     

    Groede

    Nieuw: Niels Mookhoek, Ibrahim Ucar, Henk Fenijn (allen Breskens), Tim Hoogers, Bjorn van Steenberghe en Yordi Adriaansen (allen Oostburg).

    Vertrokken: Ilyaz Yavuz (Biervliet).

     

    Jong Ambon:

    Nieuw: Weshley Nijsse (geen club), Raymond Gaari (RCS).

    Vertrokken: Alfaro Pentury (De Meeuwen), Robbie van Iwaarden, Daniel van 't Westende, Remco Felius (allen RCS), Eli Wattimena, Jarreau Manuhuwa (beiden Zeelandia Middelburg), Steven Manz (GPC).

     

    Koewacht

    Nieuw: Robin Mariman (Steen), Sandro Zaman (Axel).

    Vertrokken: geen.

     

    Oostburg

    Nieuw: Arjen Versluijs (Aardenburg), Jimmy Jansen (Breskens), Rocard van Vlaenderen (Cadzand), Mamadouba Gueye (Ertvelde België)).

    Vertrokken: Merijn van de Plas (Aardenburg), Ruben van der Meulen (Philippine), Anthony de Muer (Zelzate, B)

     

    Patrijzen

    Nieuw: Joel Balleur, Petar Dojcinovski, Ramon Zoeteweij (allen Borsele).

    Vertrokken: Marc van Haneghem (Arnemuiden), Boban Martinovic (Veere), Erik Jansen (SSV'65).

     

    RIA W

    Nieuw: Soufian Dooms, Remy de Die (beiden Axel), Gert-Jan Vael (Zaamslag), Can Kiran (Terneuzen), Rody Uranie (GPC), Sebastiaan en Yannick van Hijfte (beiden Sluiskil), Christepher Sintjacoba (Steen), Mike Danschutter (SK Bellem België), Mathieu Godfroid (SK Merendree België).

    Vertrokken: Roald de Jongh, Tim Vael (beiden Spui), Tim Van Herreweghe (onbekend), Michaël Van Quathem, Dean Van Meirhaeghe (beiden KFC Evergem België), Mathias Verhelle (FC Olympia Gent, België).

     

    Schoondijke

    Nieuw: Arek Nikolajzcyk (Spui), Yassine Benali, Sammy Fikrat (beiden Terneuzen), Manuel Abdelkafar (HVV '24), Norredine Zaha (Barca Breda).

    Vertrokken: Jurgen Zohlandt (Corn Boys), Andrew Wesbeek (Aardenburg).

     

    Sluiskil

    Nieuw: Boas Wolfert (Terneuzense Boys), Garry Jones, Marcel Sint Jacoba, John Jordan Constancia, Mesut Yilmaz (allen Terneuzen), Kenny Maurien en Sidir Yigit (onbekend).

    Vertrokken: Sebastiaan en Yannick van Hijfte (RIA W.), Randy Zandstra, Dennis van Deurzen (beiden Corn Boys).

     

    Steen

    Nieuw: Kenneth Triest, Carlo Huijser (beiden HVV'24).

    Vertrokken: Robin Mariman (Koewacht), Jonas Roels (HVV'24), Christepher Sintjacoba (RIA W.), Jarno Cenin en Jesse de Waal (Vogelwaarde), Dominic Toet (SDO'63).

     

    Vogelwaarde

    Nieuw: Jesse de Waal (Steen), Jarno Cenin (Steen), Nieck Elderson (Terneuzense Boys), Luciano Dos Santos Conceicao (geen club), Bram Freijser (Terhole).

    Vertrokken: Johnathan Weever (Terneuzen), Wouter Gelderland (SDO'63).

     

    Vosmeer

    Nieuw: geen.

    Vertrokken: geen.

     

    Zeeland Sport

    Nieuw: Peter van Antwerpen, Martijn Jansen (beiden Walcheren), Sander Goedegebure (GPC), Jeremy Hill (RCS), Hugo van Rooijen (geen club).

    Vertrokken: geen.

     

     

    ZONDAGVOETBAL VIJFDE KLASSE

     

    Corn Boys

    Nieuw: Rick Klasen (Axel), Randy Zandstra, Dennis van Deurzen (beiden Sluiskil), Steve Kestelijn (Breskens), Thieu van den Enden (Spui), Jurgen Zohland (Schoondijke), Victor Roegiers (Hoofdplaat).

    Vertrokken: Tim van Waes, Danny Tolpe (beiden Ertvelde), Michael van Ham (Terhole).

     

    Graauw

    Nieuw: Daniel Boeijkens (HVV'24 zaterdag), Arne de Kindt (Hulsterloo)

    Vertrokken: Dominique de Burger (Clinge)

     

    Hansweertse Boys

    Nieuw: Nick de Vries (Kapelle), Michel de Vries (geen club), Kawan Yu (geen club), Alex Trieling (geen club), Bilal Burhan (geen club), Robbie de Looff (Colijnsplaatse Boys), Kevin Trotman (geen club), Aleksandar Veljanoski (geen club).

    Vertrokken: Martin Koelen (Odio), Kevin Beenhakker (Kruiningen).

     

    Hoofdplaat

    Nieuw: Marc Boeckhout (VV Breskens), Thomaes van Merode ( IJzendijke), Bram van Keeken ( IJzendijke), Jeffrey van Acker ( IJzendijke), Ardan Tollenaar ( Ria W), Kenny de Baerdemaker ( Nieuwdorp)

     

    Vertrokken:

    Victor Rogiers (Corn Boys)

     

    Hulsterloo

    Nieuw:

    Vertrokken:

     

    IJzendijke

    Nieuw: Dwight van Hulle, Sander Tazelaar (beiden Aardenburg), Sander van Buren (Terneuzen), Brian de Bruin (Hoek 2).

    Vertrokken: Thomas van Merode (Hoofdplaat).

     

    Kwadendamme

    Nieuw:

    Vertrokken:

     

    Renesse

    Nieuw: geen.

    Vertrokken: Jeffrey van Kooten (WIK'57), Evert de Jonge (Bruse Boys), Torsten Henke en Erwin Wandel (beiden ZSC'62).

     

    Robur

    Nieuw: geen.

    Vertrokken: Ruben Boogert, Björn Coldenhoff, Robin Vermeulen (allen Apollo'69), Polle Hopmans, Daniel Schijf (beiden SSV'65), Charly Kalif (Goes 2).

     

    SDO'63

    Nieuw: Kaj Bouwens (Hontenisse), Kelvin Bonne (Hontenisse), Joost Weemaes, Joris Freijser, Sven de Wilde (allen HVV'24), Mo Sampil (Spui), Dominic Toet (Steen), Wouter Gelderland (Vogelwaarde), Jirko van Hoorn (geen club).

    Vertrokken: Basir Cissé (JVOZ).

     

    Sluis

    Nieuw:

    Vertrokken:

     

    Terhole

    Nieuw: Michael van Ham (Corn Boys), Thomas Maes (Vogelwaarde), Niek d'Haens (Hontenisse), Ditmar Rijk (geen club), Rico Migom (Axel).

    Vertrokken: geen.

     

    Volharding

    Nieuw: geen.

    Vertrokken: Tim Schneider, Patrik Hoekman, Jeroen Boer (allen SVD).

     

     

    VROUWENVOETBAL

    Oostkapelle

    Nieuw: Naomi van Gilst (Walcheren), Birgit Bijleveld (Zeelandia Middelburg), Daniëlle Traas (Kloetinge), Claire Sponselee (HVV'24), Danilya Barten, Tenisha de Nooijer, Deveny Jacobs (allen RCS), Dewi Maipauw (Jong Ambon).

    Vertrokken: Mieke van Niewenhuijse (Nieuwdorp), Shamilla Hamers en Joraline Wielders (cvv Zwervers), Joyce de Wilde (SVD).

     

    Smerdiek

    Nieuw: Myrthe de Lange (FC Dauwendaele)

    Vetrokken: