article
1.6156343
VLISSINGEN - De Zeeuwse voetbalclubs hebben van de KNVB te horen gekregen in welke klasse ze het nieuwe seizoen gaan spelen.
Indelingen Zeeuws amateurvoetbal bekend
VLISSINGEN - De Zeeuwse voetbalclubs hebben van de KNVB te horen gekregen in welke klasse ze het nieuwe seizoen gaan spelen.
http://www.pzc.nl/sport/amateurvoetbal/indelingen-zeeuws-amateurvoetbal-bekend-1.6156343
2016-07-01T06:28:34+0000
http://www.pzc.nl/polopoly_fs/1.5993912.1474811610!image/image-5993912.JPG
Voetbal-amateur
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Indelingen Zeeuws amateurvoetbal bekend

Indelingen Zeeuws amateurvoetbal bekend

Foto's
1
Reacties
Reageer
    VLISSINGEN - De Zeeuwse voetbalclubs hebben van de KNVB te horen gekregen in welke klasse ze het nieuwe seizoen gaan spelen.

    Zaterdagvoetbal

    Hoofdklasse A: Achilles Veen, Ajax, Argon, Breukelen, DFS SV, Haaglandia, Hoek, Jodan Boys, Noordwijk, RVVH, Sliedrecht, Smitshoek, Spijkenisse, Swift, Ter Leede, Zwaluwen.

    Eerste klasse C: Almkerk, GRC’14, Heinenoord, Kloetinge, LRC, MZC’11, Nieuw-Lekkerland, Oranje Wit, Oude Maas, Rijsoord, SHO, VVGZ, WNC, Zuidland.

    Tweede klasse E: Bruse Boys, DBGC, De Meeuwen, Den Bommel, FC Axel, Dauwendaele, Klundert, Nieuwdorp, Oostkapelle, Prinsenland, Serooskerke, SSV’65, Terneuzense Boys, Zaamslag.

    Derde klasse A: Arnemuiden, Colijnsplaatse Boys, GPC Vlissingen, ’s-Heer Arendskerke, Jong Ambon, Kapelle, Krabbendijke, Kruiningen, Lewedorpse Boys, RCS, VCK, Vlissingen, Walcheren, Yerseke.

    Derde klasse B: De Fendert, DHV, DIA, Duiveland, Kogelvangers, Noad’67, Olympia’60, Rillandia, SKNWK, Tholense Boys, VVC’68, WHS, Zwaluwe.

    Vierde klasse A: Bevelanders, Cadzand, De Noormannen, Domburg, Heinkenszand, Hoedekenskerke, MZVC, Nieuwland, FC De Westhoek, Spui, DwO’15, Veere, Zeeland Sport.

    Vierde klasse B: Apollo’69, Hansweertse Boys, Kwadendamme, SC Stavenisse, Smerdiek, SPS, Vosmeer, Waarde, Wemeldinge, WIK’57, Wolfaartsdijk, ZSC’62.

     

    Zondagvoetbal

    Hoofdklasse B: Blauw Geel’38, Chevremont, Deso, DHC, Dosko, EHC, Gemert, Gestel, Groene Ster, Halsteren, IFC, Nuenen, OSS’20 Quick, RKAVV, Vlissingen.

    Eerste klasse C: AWC, Baronie, Beerse Boys, Brabantia, Goes, HVCH, Marvilde, MOC’17, Moerse Boys, NEC, Nemelaer, RKTVV, SC ’t Zand, TOP.

    Tweede klasse E: Desk, Dubbeldam, Jeka, Madese Boys, Rijen, Rood Wit W, Roosendaal, Sarto, SC Kruisland, Unitas, Uno Animo, Voab, Zeelandia Middelburg, Zundert.

    Derde klasse A: BSC, Cluzona, FC Bergen, Grenswachters, Hoeven, HVV’24, Internos, Philippine, SC Gastel, Steenbergen, Terneuzen, Unitas’30, Victoria’03, Virtus.

    Vierde klasse A: Biervliet, Breskens, Clinge, Corn Boys, Groede, Hontenisse, IJzendijke, Luctor’88, Oostburg, Patrijzen, RIA W, Schoondijke, Sluiskil, Steen.

    Vijfde klasse A: Aardenburg, Graauw, Hoofdplaat, Hulsterloo, Koewacht, Nieuw-Borgvliet, Rimboe, SDO’63, Sluis, Terhole, Vivoo, Vogelwaarde, WVV’67.