Lezersrecensie: Paradijs, Hulst

  zaterdag 01 maart 2008 | 16:06 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 07 oktober 2008 | 15:21

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
H. Peters uit Mechelen recenseerde restaurant Paradijs in Hulst

Restaurant: Paradijs

Adres: Gentsestraat

Plaats: Hulst

Datum: 01/02/08

Commentaar: Wij komen in Paradijs, al vele jaren! De gerechten hebben ons steeds heel goed bevallen Prijs/kwaliteit/Smaak; eerlijk & heerlijk! wij komen om de 2 à 3 weken speciaal van mechelen , belgië(tussen antwerpen en brussel) ook vrienden en/of famile vinden het hier zeer lekker, de service uitstekend en het interieur zeker gezellig !Ons laatste bezoek dateert van 2 weken geleden en volgende week gaan we terug !Wij verheugen ons reeds op de frisse slaatjes, de smakelijke dim-sums en de naar nog smakende vis- of vleesschotels !

Roken: Beperkt

Gemiddelde prijs hoofdgerechten:10-15 €

Naam: H. Peeters

Woonplaats: MECHELEN België

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.