'Balkenende heeft Zeeuwen rad voor ogen gedraaid'

  maandag 24 mei 2010 | 13:28 | Laatst bijgewerkt op: maandag 24 mei 2010 | 16:52

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten


MIDDELBURG - Jan-Peter Balkenende heeft de Zeeuwen 'een rad voor ogen gedraaid' door in 2009 te suggereren dat ontpoldering van de Hedwigepolder niet doorging. Dat zei Femke Halsema maandag tijdens een interview op de PZC-redactie.

De GroenLinks-lijsttrekker gaf aan dat er wat haar betreft niet nog een keer ontpolderd moet worden. "In elk geval niet op korte termijn."

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
De verkiezings uitslagen zullen ons allen verrassen.we gaan een hele andere kant op.
Ik ben het eens met rouvoet, dat zeeuwsvlaanderen nu zelf het heft in handen moet nemen.
We zijn een landje apart en dat mag van mij zo blijven.

Belastingen zullen veranderen, en de hele politieke kopstukken zullen een poepje ruiken na de verkiezingen................balkenende , de pvda, en ga zo maar door ze hebben ons jaren lang uitgemelkerd, beloftes en de burger die werkt en waar de centen altijd vanaf gepakt worden want dat id de grote groep die opdraait voor de gouden schatkist.Diegene die nu aan de macht komen die moeten wel met de rotzooi verder en de stinkputten schoonmaken.. maar als je ziet hoe het in amerika gaat met een charisma man als OBAMA, ik teken er voor dat we er zo.n eentje hier mogen krijgen, die zijn mond open durft te doen en het waar maakt. Geen blaaskaak als WILDERS die spoort niet en is levensgevaarlijk voor de vrijheid.Die roept en geilt erop dat hij aandacht krijgt, die kost ons teveel aan bescherming!!!!!!
lia - 27-05-2010 | 12:28
Balkenende draait iedereen een rad voor ogen, is dat nieuws?
Joep uit Tilburg - 24-05-2010 | 22:48
Ze heeft gewoon gelijk.
frank - 24-05-2010 | 21:24
@ Martin
Je hebt het over immigratie maar het is rechts die de migranten binnenhaalt en niet links. Ik weet het want ik werk er middenin. Waren het eerst de Turken en Marokanen, nu zijn het de mensen van middenoosteuropese snit. Oftwel de Moelanders. Die problemen die dat veroorzaakt kan links op gaan ruimen als die werkgevers (toch VVD achterban) niet hun eigen volk aannemen als werknemer maar per se mensen uit buitenland aan wilen nemen die bereid zijn 12 uur achter elkaar te werken. Gecontroleerd wordt er toch niet. Ik heb al met de eerste problemen van deze groep te maken, heus de sociale problemen gaan gewoon door, allleen een andere bevolkingsgroep.

riet - 24-05-2010 | 21:00
Een NL met 10 miljoen inwoners, dat is pas goed voor het milieu!!
Hoe kan dan toch GL voor ongebreidelde toelating van immigranten zijn??
Hoe kan GL dan dat generaal pardon hebben gesteund??
Of het onbespreekbaar houden van bevolking politiek, is dat nu progressief?
J.Dubois - 24-05-2010 | 20:34

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.

Video-archief

Vraag insturen

Verkiezingen

Alles over de verkiezingen

- Stemwijzer.nl
Twijfelende en zwevende kiezers krijgen na het beantwoorden van 30 vragen een persoonlijk stemadvies.
- Stemexamen.nl
Waar gaat de Tweede Kamer eigenlijk wel en niet over? Wat mag je wel en niet doen in het stembureau? Test uzelf!
- Partijenwijzer.nl
Aan de hand van ongeveer 40 stellingen leert u wat voor een politiek dier u bent.
- Stemmentracker.nl
Op deze site kunt u uw eigen standpunten vergelijken met het stemgedrag van partijen in de Tweede Kamer.
- Instituut voor Publiek en Politiek (IPP)
Het IPP informeert burgers over democratische besluitvorming en stelt hen in staat daar zelf actief aan deel te nemen.
- Kinderverkiezingen.nl
De Kinderverkiezingen zijn een simulatie van de Tweede Kamerverkiezingen op 9 juni 2010.
- Documentatiecentrum Nederlandse Politieke Partijen (DNPP)
Op deze site vindt u veel informatie over de politieke partijen (zoals hun geschiedenis, ledentallen, voorzitters, secretarissen en dergelijke).
- Politiek24
Op deze website kunt u live kijken naar politiek24, het digitale televisiekanaal van de publieke omroep.
- NOS pagina politiek
Met een dagelijks bijgehouden overzicht van het recentste politieke nieuws.
 

Meer politieke websites