Memoires van een oud-directeur

  woensdag 12 november 2008 | 13:02 | Laatst bijgewerkt op: zondag 16 november 2008 | 12:15

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Gerard van der Veen, directeur van Grand Hotel Britannia van 1966 tot 1974.

Gerard van der Veen, directeur van Grand Hotel Britannia van 1966 tot 1974.

Eén naam die in de gesprekken met liefhebbers van Britannia steeds maar terugkeert, is die van Gerard van der Veen. Hij was directeur van het hotel van 1966 tot 1974, in de tijd dat Reinder Zwolsman van de Exploitatie Maatschappij Scheveningen nog eigenaar was.

Brit beleefde toptijden. Omdat 'alles wat Gerard aanraakte, veranderde in goud', zeggen sommige mensen. Maar hij had ook de economie mee: het was de periode dat grote bedrijven als Pechiney zich in Vlissingen vestigden. Na Britannia heeft Gerard van der Veen aan het hoofd gestaan van de Clingendael Hotel Groep en hij werd voorzitter van werkgeversorganisatie Horecaf. Maar nergens, benadrukt hij in zijn memoires, was hij gelukkiger dan in Brit.


Klik hier om een deel van de memoires van oud-directeur Gerard van der Veen te lezen.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.