Eerste ei slechtvalk op site te zien

  vrijdag 04 maart 2011 | 17:38 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 05 maart 2011 | 00:10

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
AXEL - De slechtvalk in de nestkast op de Axelse watertoren heeft donderdag haar eerste ei gelegd.
Het broedende vrouwtje, dat naar verwachting de komende dagen nog twee of drie eieren legt, en het voedsel brengende mannetje zijn goed te volgen op de site van Werkgroep Roofvogels Zeeland: www.roofvogelszeeland.nl
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Of je klikt op de link en je weet waar je over praat...
mij - 06-03-2011 | 19:43

Laat broedende vogels met rust !!
vogelvriend - 05-03-2011 | 21:21
Kunnen de vossen er niet bij?
leukerd - 05-03-2011 | 10:58
De direct links naar de webcams zijn:

Camera met zicht op de kast : http://www.roofvogelszeeland.nl/wrapper.html (ook 's nacht beeld ivm infrarood camera)

Binnen: http://www.roofvogelszeeland.nl/Sq_binnen.html ('s nacht geen beeld)

Jeroen Castelijns (webmaster roofvogelszeeland.nl)
Jeroen Castelijns - 04-03-2011 | 20:33

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


De Stelling

Het beste is nu al grote regionale basisscholen op te zetten en kleine te sluiten