Bommen bij Cadzand half november geruimd

  woensdag 27 oktober 2010 | 14:35 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 27 oktober 2010 | 15:24

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
foto ANP

foto ANP

CADZAND - De zes vliegtuigbommen die afgelopen tijd gevonden zijn op en bij het toekomstige recreatiepark Cavelot bij Cadzand-Bad worden op woensdag 17 november geruimd.
Daarvoor mogen de bewoners van tachtig woningen in de Kievitenlaan, Wulpenlaan, Duinlaan, Sterntjeslaan, Hennequinlaan, Noorddijk, Lange Strinkweg, Boulevard de Wielingen en Badhuisweg hun huis die dag niet betreden. De 500-ponders, die na de vondst weer werden afgedekt, worden opgegraven en ter plekke gedemonteerd. Later worden ze op een andere locatie vernietigd. De gemeente Sluis houdt op dinsdag 9 november een informatiebijeenkomst voor omwonenden. Die worden daarvoor schriftelijk uitgenodigd.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


De Stelling

Het beste is nu al grote regionale basisscholen op te zetten en kleine te sluiten