Flinke schade na aanrijding Eede

  donderdag 29 juli 2010 | 07:24 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 29 juli 2010 | 08:56

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
ANP

ANP

EEDE - Bij een aanrijding op de kruising van de Brieversweg en de Valeiskreek in Eede zijn dinsdag rond 23.00 uur twee auto's met elkaar in botsing gekomen.
Beide auto's raakten dusdanig beschadigd dat ze zo goed als zeker total loss worden verklaard. Een 62-jarige automobilist uit de gemeente Sluis verleende op de kruising geen voorrang aan een 21-jarige man uit dezelfde gemeente. Beide bestuurders bleven ongedeerd.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


poll

De Stelling

Hulst is te saai voor woorden
zie ook: Hulst moet promotie vooral richten op Belgen