Hennepkwekerij in woning Hoek ontmanteld

zaterdag 24 oktober 2009 | 07:08 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 24 oktober 2009 | 07:12

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

HOEK - De politie heeft donderdag in een woning aan het Mauritshof in Hoek een hennepkwekerij ontdekt.

Op het moment dat agenten de woning binnenvielen, was er niemand aanwezig. Op de eerste verdieping werd een hennepkwekerij aangetroffen, die in werking was. In de kweekruimte stonden honderdeenenvijftig potten met daarin negentig hennepplanten met nagenoeg oogstrijpe toppen. Door medewerkers van de gemeente Terneuzen werden alle planten afgevoerd en later vernietigd. Ook de apparatuur werd in beslag genomen. De politie stelt een onderzoek in naar de woningeigenaar.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


Zeeuws-Vlaanderen

De Stelling

Aanpak drugstoerisme stimuleert illegale straatverkoop Terneuzen

Zie ook: Einde drugstoerisme is nabij.