Protest inperking naaktstrand groeit

  maandag 17 augustus 2009 | 15:30 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 18 augustus 2009 | 01:24

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
GROEDE - Het protest tegen een mogelijke verplaatsing en verkleining van het naakstrand bij het Poldertje in Groede neemt toe.
Initiatiefnemer Alain De Coessemaeker heeft inmiddels een kleine tweeduizend handtekeningen verzameld van mensen die het strandje op de huidige plek en van dezelfde omvang willen houden.

Dat is een zone van 550 meter tussen de paalhoofden 20 en 23. Volgens De Coessemaeker wil Sluis het naturistenstrand reduceren tot een zone van 160 meter tussen Nieuwe Sluis bij Breskens en paalhoofd 20. De Coessemaeker is daarom een actie begonnen. Volgens hem is het naaktstrand enorm populair bij naturisten. "Dit strand is de enige in Zeeuws-Vlaanderen waar zowel Duitse, Nederlandse als Belgische naturisten nog kunnen genieten van een rustgevend stukje strand met een goede geborgenheid. Gezien het aantal naturisten elk jaar opnieuw verder toeneemt, wordt deze zone, zeker op drukke dagen, als een strikt minimum ervaren."

De gemeente Sluis vindt nu praten over een mogelijke verplaatsing en inperking van het naaktstrand prematuur omdat de nota strandbeleid nog niet klaar is. Het naaktstrand is onderdeel van deze nota.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
@johan helemaal mee eens,de nederlandse stranden zijn groot genoeg voor ons allemaal en als ze het niet willen zien of VIES vinden moeten ze daar ook niet komen gluren,dit laatste vinden ze wel heel intressant,ik zou niet anders meer willen,heelijk de zon en de wind op je naakte lichaam geen natte badpakken meer en zeker niet moeilijk doen om aan en uit te kleden,
belachelijk dat iemans dan een reactie heeft dat een naakt iemand vies is
olivia - 18-08-2009 | 01:24
laat ze toch lekker in hun blootje lopen als hun dat willen.
Ik doe dat zelf niet maar ik heb er ook geen last van van deze mensen.
Ik gun ze nog veel plezier ook.

Bruin ze.
bert - 18-08-2009 | 01:06
Wat een geouwehoer laat die naaktlopers toch in hun waarde de meeste die zich aan daar aan willen wijden zijn meestal mensen op hoge leeftijd en denken met hun kalkoenenvel dat ze nog geweldig uitzien, iemand met mooi lichaam/figuur heeft dit niet nodig en die zie je daar niet.
Blijf toch van dat strandje af en laat ze doen.
Clingenaar - 18-08-2009 | 00:43
Ik zou niet weten wat er vies is aan blote mensen. We zijn zo allemaal ter wereld gekomen en als het even kan loop ik ook erg graag gewoon in mijn blootje.
Heeft totaal niks met sex of erotiek te maken maar met een bepaald gevoel van vrijheid. Daarom zijn er hele kleine stukjes strand toegewezen aan die mensen die ook graag ontbloot lopen,wandelen en zwemmen.
johan - 17-08-2009 | 22:54
Dat mensen willen naakt recreëren, prima hoor. Geef ze de ruimte op een strandje. Heeft niemand last van. Ik kan me niet voorstellen dat het idee dat er mensen zijn die naakt recreëren aanstootgevend is (dan ben je met recht bekrompen te noemen). En heb je er wel problemen mee, je hoeft er niet naar te kijken en al helemaal niet naast te gaan liggen. Strand zat. Tenzij de naaktrecreanten plots in de meerderheid geraken. Dan zitten we met ons kleren aan tussen paalhoofd 20 en 23.

@nuchtere hollander: Ik reageer hier niet op. Leer eerst eens typen. (en deze woorden zijn nog teveel aandacht).
Q - 17-08-2009 | 22:50

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


De Stelling

Het beste is nu al grote regionale basisscholen op te zetten en kleine te sluiten