Hangbuikzwijntjes door buurt opgenomen

  dinsdag 30 december 2008 | 12:03 | Laatst bijgewerkt op: maandag 05 januari 2009 | 00:48

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
foto Raymond de Frel

foto Raymond de Frel

PHILIPPINE - In natuurgebied de Braakman verblijven sinds enige tijd twee hangbuikzwijntjes. De beestjes zijn waarschijnlijk door de eigenaar in het gebied achtergelaten.

Bezoekers van het gebied hebben - geheel in stijl met het kerstseizoen - de zorg voor de tamme dieren op zich genomen. Voor het koppeltje dat Jip en Janneke wordt genoemd zijn strobalen aangevoerd. Er is een soort stalletje gebouwd en de zwijntjes worden gevoerd.

De Dierenbescherming noemt het "triest dat iemand zo grof is om huisdieren in de natuur te dumpen". Volgens de dierenbescherming hebben de zwijnen weinig kans te overleven in de natuur, omdat het gekweekte exemplaren zijn.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
@hmmmmm hoopt dat zijn fantasie uit komt en er iets in zijn doosje van de voedselbank te vinden is.
Pfffffffffffffff - 05-01-2009 | 00:47
Aan de wijze waarop mensen met hun dieren omgaan, herken je hun beschaving ...
(c.q. de afwezigheid daarvan; zie o.a. de reactie van @mmmmm ...)
Henk - 31-12-2008 | 15:49
Smerig, vooral ook de reaktie van Mmm enz. Zijn dit de eigenaars en Mmm+ mensen die er een moraal en welke dan, op na houden? Schoften zijn het!!!!!
joost - 30-12-2008 | 17:26
En zo zijn er veel van die waardeloze flapdrollen... Hoeveel mensen droppen hun huisdier al dan niet bij een asiel? Het is allemaal zo gemakkelijk, te gemakkelijk. Een dier wordt veelal als een gebruiksvoorwerp gezien. De flapdrol die niet weet hoe met een dier om te gaan is er van af...
pietersen - 30-12-2008 | 17:46
Daar zou een boete op moeten staan waar ze de eerste 10 jaar niet meer overheen komen en een levenslang VERBOD ooit nog een dier te mogen houden.
Dit zijn smerige a-sociale rot streken en als je zoiets flikt ben je als mens ook NIETS waard!
Een waardeloze flapdrol is het die ik GEEN gelukkig Nieuwjaar wens
Marga - 30-12-2008 | 12:51

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


poll

De Stelling

Hulst is te saai voor woorden
zie ook: Hulst moet promotie vooral richten op Belgen