Dieven stelen CV-ketels uit nieuwbouwwoningen Cadzand

  maandag 13 februari 2012 | 19:52 | Laatst bijgewerkt op: maandag 13 februari 2012 | 20:14

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Foto: ANP

Foto: ANP

CADZAND - Uit vier nieuwbouwwoningen in de Lange Strinkweg in Cadzand zijn vrijdag tussen 16.00 uur en maandag 07.00 uur cv-ketels gestolen.
De woningen waren opleveringsgereed.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Stout he!
ongeloof - 15-02-2012 | 14:55
Bekend gegeven. Eerst opleveren dan pas kranen, ketels, enz installeren. Heel vervelend, maar zo zit de wereld nu eenmaal in elkaar. Overigens werd destijds mijn eerst eigen woning op deze wijze opgeleverd.
Cees Freeke - 14-02-2012 | 10:47

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


De Stelling

Het beste is nu al grote regionale basisscholen op te zetten en kleine te sluiten