Hardrijder raakt rijbewijs kwijt in Oostburg

  vrijdag 10 februari 2012 | 20:30 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 10 februari 2012 | 20:39

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
OOSTBURG - Een 22-jarige automobilist uit Oostburg heeft vrijdagmiddag zijn rijbewijs moeten inleveren wegens hard rijden. Hij reed met een snelheid van 120 km over de Rondweg Sluis waar 60 km is toegestaan.
In de Nieuwstraat werd de automobilist aan de kant gezet waarna zijn rijbewijs ter plaatse werd ingevorderd.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


De Stelling

Het beste is nu al grote regionale basisscholen op te zetten en kleine te sluiten