IJsclub uit Sluis veegt sneeuw van Damsevaart

  vrijdag 10 februari 2012 | 10:44 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 10 februari 2012 | 11:06

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Het ijs in het midden van de Damsevaart is nog te dun om op te schaatsen. Foto ANP

Het ijs in het midden van de Damsevaart is nog te dun om op te schaatsen. Foto ANP

Leden van ijsclub 't Zwin uit Sluis gaan vandaag tussen Sluis en Hoeke de sneeuw van de Damsevaart vegen.
Zo hopen ze dat het ijs vannacht sneller aanvriest, waardoor zaterdag als de schaatstocht Sluis-Brugge-Sluis kan worden verreden. Aan de kant is het ijs dik genoeg (12 cm), in het midden echter te dun (7 cm). Voor de organisatie te riskant om er nu op te rijden.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


De Stelling

Het beste is nu al grote regionale basisscholen op te zetten en kleine te sluiten