Slagwerkers slaan erop los bij Passion4Drums Hulst

  maandag 23 januari 2012 | 09:03 | Laatst bijgewerkt op: maandag 23 januari 2012 | 09:23

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
foto Peter Nicolai

foto Peter Nicolai

HULST - ; Tijdens de tweede editie van Passion4Drums trommelden zo'n twintig gepassioneerde slagwerkers, onder wie Luka (foto), er zaterdagavond flink op los.

De leerlingen, in de leeftijd van zes tot ruim twintig jaar, verdiepten zich onder de vleugels van slagwerker Mario Willaert in de diverse facetten van slagwerk. Het volgepakte Reynaertland genoot van de 'the beat of the drums' waarbij verschillende slagwerkers met nummers van onder meer U2, Toto en The Red Hot Chilli Peppers lieten horen dat ze flink wat in hun mars hebben.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


De Stelling

Het beste is nu al grote regionale basisscholen op te zetten en kleine te sluiten