Volgende maand start van ruiming bommen bij Nieuwvliet

  donderdag 08 december 2011 | 14:06 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 08 december 2011 | 14:30

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Bomruiming in Breskens. foto Willem Woznitza

Bomruiming in Breskens. foto Willem Woznitza

NIEUWVLIET-BAD - Het werk om de Verdronken Zwarte Polder bij Nieuwvliet-Bad helemaal van explosieven te ontdoen, begint in januari.
Dat zegt de Sluise burgemeester Jacques Suurmond. De locatie werd net na de Tweede Wereldoorlog gebruikt om explosieven te laten ontploffen, maar dat lukte niet altijd. Daardoor worden er nog regelmatige niet-gesprongen exemplaren gevonden. Het terrein wordt daarom de komende tijd helemaal opgeschoond.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Eindelijk een veilig strand.
Marc Rijk - 09-12-2011 | 10:14

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


De Stelling

Het beste is nu al grote regionale basisscholen op te zetten en kleine te sluiten