Al 25 meldingen in Zeeland op alarmnummer 144 'red een dier'

  zaterdag 26 november 2011 | 11:37 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 26 november 2011 | 11:42

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
foto ANP

foto ANP

MIDDELBURG - De invoering van het landelijk alarmnummer 144 'red een dier' heeft deze maand in Zeeland tot 25 meldingen geleid.
Daarbij ging het om uiteenlopende gevallen, vertelt politiewoordvoerder Esther Boot zaterdag in de PZC. De meeste meldingen hier gaan over honden.

De Zeeuwse politie heeft een coördinator aangesteld om de meldingen te verwerken. Drie dienders verspreid over de provincie hebben een speciale opleiding gehad voor de aanpak van dierenleed. Dat moeten er uiteindelijk acht worden, aldus Boot. Het is de bedoeling dat zij zich op den duur fulltime gaan bezighouden met dierenzorg.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Hopend dat dit systeem werkelijk gaat werken...want....de dierenbescherming is altijd 'ontvindbaar'...of beter gezegd lui....En nu, de Politie, (????) hopend dat ze niet 'moe' worden...want ze hebben het altijd oh zo druk.....
mina - 27-11-2011 | 11:56
Dieren kunnen zich niet verweren dus. Mensen wel.
Ik schop weleens een mens en er gebeurt niks.
Dat zou ik met een dier nooit durven doen.
Mensen die dat wel doen moeten ze jarenlang opsluiten.
Moet je maar mensen schoppen die verdienen het.En dat mag.
En de pliesie is mijn dierenvriend.
Mannetje - 27-11-2011 | 00:12
Geweldig zo'n alarmnummer! De Dierenbescherming is altijd liever lui dan moe en doen zelden iets om een dier in nood te helpen, dus hopelijk komt er nu iemand echt voor dieren op!
Willy - 27-11-2011 | 03:14
Goh bij ons hebben ze de keurslager gevangen gezet, hij was aan het koeien slachten? kan toch ook niet?
Gompie - 27-11-2011 | 04:05
Ze moeten de dierenmishandeling bij de boeren aanpakken, maar dat mag de dierenpolitie niet.
Hans - 26-11-2011 | 23:25

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.