l'Escaut overlegt woensdag met bewoners Nieuw Bonedijke over overlast jongeren

  zondag 29 augustus 2010 | 12:26 | Laatst bijgewerkt op: zondag 29 augustus 2010 | 12:52

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Directeur  Jan van Beekhuizen van l'Escaut gaat  met vertegenwoordigers van  bewoners praten over maatregelen die zijn bedrijf kan nemen om de overlast te beperken en het woongenot te verhogen. foto Ruben Oreel

Directeur Jan van Beekhuizen van l'Escaut gaat met vertegenwoordigers van bewoners praten over maatregelen die zijn bedrijf kan nemen om de overlast te beperken en het woongenot te verhogen. foto Ruben Oreel

VLISSINGEN - De Vlissingse Woningcorporatie l'Escaut overlegt woensdag met bewoners uit Nieuw Bonedijke over de overlast die jongeren in hun buurt veroorzaken.
Volgens directeur Jan van Beekhuizen gaat hij met vertegenwoordigers van die bewoners praten over maatregelen die zijn bedrijf kan nemen om de overlast te beperken en het woongenot te verhogen. Daarbij komt ook het afsluiten van de galeries aan de orde, aldus de directeur.

Afgelopen week werd duidelijk dat jongeren in die buurt voor flink wat overlast zorgen.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Als men gaat praten, doe het dan met alle partijen, dus tracht ook één vertegenwoordiger van deze "raddraaiers" uit te nodigen. Dan pas heb je kans dat het vruchten afwerpt, of een oudere uit deze leefgemeenschap. Laten we bidden voor een goede oplossing.
Het lijkt voor nu dat met name stenen en ander bouwafval in deze buurt zorgvuldig wordt opgeruimd zodat het een nette en veilige omgeving uitstraalt.
Overigens woont mijn moeder in deze buurt.
Meedenker - 30-08-2010 | 12:21
Laat het zichzelf reguleren door creatief te tappen uit de doelgroepen. Haal mensen uit de groep met een "status". Laat die daar gesubsidieerd tussen wonen en sluit een samenwerking met politie. Beveiligingsbedrijven hebben weinig tot geen tanden om te bijten maar kunnen wel preventief werken. Kijk eens naar het project op het NS station in Rotterdam waarbij imans en ouders stuctureel een rondje deden om hangjongeren te verjagen en zo nodig bewust maakte. Verder moeten de jongerenwerkers alternatieven bieden en meer aan de bereikbaarheid doen dan bureauwerk. L'escaut jullie moeten meer inversteren in jullie straatwerkers.En Emergis hoor ik in het geheel niet hun beleid heeft meetbare gevolgen in de wijk! Jan Beekhuizen kan beter achter zijn bureau blijven daar is hij effectiever laat nu eens het managment verantwoording nemen en wees niet te ambiteus om wijken te vernieuwen bepaalde mensen,groepen en problemen zullen er altijd zijn. Laat ruimte voor die mensen en verdeel wijs en verleg problemen niet. Blaas andere wijken niet op!

Joop
Joopie - 30-08-2010 | 11:57
werd ik vorige week afgebekt door iemand die achter me stond en me in mijn rug duwde, het was een dame op leeftijd (ouder dan 60 jaar) en waarvoor? ze wilde er langs en als ze dat nu gewoon even gevraagd had was er niets aan de hand, ze stoomde weg en zwiepte nog even met haar tas tegen het hoofd van mijn kind. mentaliteit? ik weet niet waar deze ouderen last van hebben maar werk het lekker ergens anders uit. jongeren, nee, hangouderen dát is pas irritant
annie - 30-08-2010 | 11:04
ALS er inderdaad gebaren van keel doorsnijden worden gemaakt en andere rottigheden worden uitgehaald is de enige manier om dit te stoppen de ouders aan te spreken. Als deze jongeren nog thuis wonen en de ouders hebben ze niet (meer) in de hand en ze gaan door met deze praktijken dan zou je ze misschien de huur op kunnen zeggen en moeten ze maar verhuizen.
@Edwin, nu kun je er wel extra langs gaan omdat je ouders er wonen maar zij weten ook drommels goed dat er nu extra op ze word gelet. Niet zo vreemd dat ze dan nu misschien zachter praten en groeten?
En ja, ouderen kunnen o n t z e t t e n d intolerant zijn. Het lijkt wel of ze zelf nooit jong geweest zijn
Vaisonne - 30-08-2010 | 10:19
Over de problermen in de bonedijkestraat kan ik niet over meepraten maar wat ik wel weet is dat de mensen minder verdraagzaam zijn geworden. De ouderen mensen bekritiseren ook best wel vaak van afkomst ik heb al de nodige opmerkingen naar mijn kop gekregen van oudere dat mijn mond openviel van verbazing omdat mijn kinderen een kleur hebben en dat is niet normaal hoe je dan benaderd word als ze klein zijn whoo wat lief maar als ze groot zijn zijn het criminelen . Oja als buitenlander doe je het nooit goed als je uitkering trek dat komt van onze belastingcenten en als ze werken zie je ze pikken onze banen in. Mensen beoordeel mensen individueel niet op afkomst en ras.
Kijk ook eens in de spiegel zijn jullie alemaal perfect dan komop zeg
iemand - 30-08-2010 | 09:36

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.