Van der Meet soeverein in finale Knokke

zondag 25 juli 2010 | 17:07 | Laatst bijgewerkt op: zondag 25 juli 2010 | 17:08

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Angelique van der Meet. foto Chris van Klinken

Angelique van der Meet. foto Chris van Klinken

KNOKKE - Tennisster Angelique van der Meet heeft zaterdag met grote overmacht het ITF-toernooi van Knokke gewonnen. De negentienjarige speelster uit 's-Heer Abtskerke won in de finale met 6-2 6-0 van de Belgische Sofie Oyen.

Van der Meet, de nummer 467 van de wereld, was in de badplaats als tweede geplaatst. Nadat de nummer één van de plaatsingslijst, een Francaise, al in de eerste ronde verloor, was de Bevelandse de favoriete voor de titel. Die rol maakte ze daarna meer dan waar.

Eerder in de week won ze samen met de uit 's-Gravenpolder afkomstige Bernice van de Velde ook al het dubbelspel.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.


 

 
Dossiers

VC Vlissingen

PZC-sites

Voetbalcoach van het jaar

Zeeuwsjaarvandefiets.nl

Service

Alle sportuitslagen

Weblogs

Kustmarathon (Hardlopen in Zeeland)

Rude Stats (Sportcijfers en -weetjes)

Wielrennen (Wielrennen in Zeeland)

Diverse sporten

Uitslagen