Bouw uitkijktoren in Oranjezon

  dinsdag 13 juli 2010 | 15:58 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 13 juli 2010 | 17:23

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
foto Ruben Oreel

foto Ruben Oreel

VROUWENPOLDER - In het natuurgebied Oranjezon bij Vrouwenpolder wordt een 16 meter hoge uitkijktoren gebouwd.
Het houten bouwwerk krijgt zeven verdiepingen en biedt op het hoogste punt een blik over de Manteling, de Noordzee, de Oosterscheldekering en de omliggende polders. Met de realisatie is 120.000 euro gemoeid. Gedeputeerde staten besloten vandaag voor dit doel 30.000 euro subsidie beschikbaar te stellen.

De toren wordt komende winter gebouwd in opdracht van Het Zeeuwse Landschap, die zo de natuurbeleving van het gebied wil vergroten.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
120.000 euro voor een toren?!?
Daar bouw je een huis voor! Voor 90.000 moet toch ook een toren gebouwd kunnen worden. Dan hebben ze die subsidie ook niet nodig
MJT - 14-07-2010 | 12:08
120.000 euro voor een toren lijkt mij heel veel geld , kan dit niet goedkoper ?
bas - 14-07-2010 | 09:32
@tom, kunnen beter investeren in een toren dan in de verdere ontwikkeling van de wct!
maurice - 13-07-2010 | 18:28
De provincie moet bezuinigen. Zou men dan moeten betalen om op deze toren te gaan staan.
Tom - 13-07-2010 | 16:21

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig


Op de website van de PZC kunt u reageren op forums en artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft. Sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. Reacties worden niet automatisch geplaatst.


De redactie behoudt zich het recht voor reacties te weigeren of in te korten. Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd. Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek wanneer een groot maatschappelijk belang in het geding is.